reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzimy - nasze porody, dzieciaczki i życzenia dla rozdwojonych mamuś

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ravenalka GORĄCE i WIELKIE :-D GRATULACJE!!!

Tak z ciekawości - ile dni po terminie urodziłaś (tzn. miałas wywołanie?) :tak:

5 dni po terminie, tak jest, było wywołanie :tak:

Do mnie teraz dopiero dotarło. Urodziłaś córcię :-D. A z tego co pamiętam to wychodził Ci chłopczyk z USG?

mhm, wychodził chłopczyk, trochę mnie bolało, że ominą mnie spineczki, warkoczyki itd., a tu proszę :-D

oooo bozuleczku gratuluje kochana bardzo,bardzo,jak ty ja urodzilas???
...u mnie tez sie tak zapowiada:tak:
bez nacięcia nie dałabym rady, chyba tylko dlatego się udało i kurka do tej pory szwy dają mi jeszcze delikatnie znać o sobie :-(


Kochane, chciałam Wam pogratulować wszystkim bo jeszcze tego nie zrobiłam, ale nie udaje mi się być na bieżąco, bo za dużo zaległości na studiach
OGROMNE GRATULACJE
 
reklama
gratuluję wszystkim mamusiom! w końcu nasze spóźnialskie dzidzie wyszły na ten świat :-):-)
staram się byc na bieżąco ale niestety nie udaje mi się to, jak dojdziemy do wprawy z maluszkiem to będę częściej się odzywać ;-)
pozdrowionka dla wszystkich!!
 
Gratuluję wszytkim rozpakowanym mamą.
Życzę wszystkim zdrowiusieńkich maleństw, szybkiej rekonwalescencji i przespanych nocy (!!!!!)
P.S. moja mała ma chyba przestawiony dzień z nocą bo w nocy długo nie śpi.!!!!
 
Gratulacje dla wszystkich ostatnio rozwojonych mamuś, oj przez 2 dni posypało się Was b. dużo. Zrówka dla dzieczaczków oraz dla Was-szybkiego powrotu do formy.
 
P.S. moja mała ma chyba przestawiony dzień z nocą bo w nocy długo nie śpi.!!!![/quote]

U minie było podobnie, mały zamienił dzień na noc. W nocy cały czas siedział na piersi jak nie z jednej strony to z drugiej, a wdzień cały czas spanie. Dlatego zaczęłam go budzić w dzień co 2 godziny(wcale n ie chciał wstawać), teraz jest trochę lepiej. W nocy budzi się co 1 lub 2 godziny, a w dzień co 3. Ale znajac życie zmieni się to jeszcze niejednokrotnie.
 
malpko- najserdeczniejsze gratulacje i dużo zdrówka dla Ciebie i Blanki.
 
reklama
Małpko ogromne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja też chcę moją Blaneczkę
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry