reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzimy - nasze porody, dzieciaczki i życzenia dla rozdwojonych mamuś

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
ja mam wrażenie że będę ostatnia. ale może lekarz mnie pocieszy we wtorek i może powie mi ze szyjka skrócona albo coś takiego:happy:
kochana,u mnie szyjki znalezc nie mogl 15 grudnia!!! a tu o...12 mam wizyte i tez nie wierzyl,ze sie spotkamy,a pewnie mi wyznaczy jeszcze jedna i dalej sie przyturlam....

Pysia,ale cudny maluszek!!!! z zaskoczenia nas wzielas!!!! gratuluje!
 
Dziewczyny gratulacje!!! Super dzieciaczki:tak:

Uff, uaktualniłam listę styczniówek, mam nadzieję, że w pomroczności ciążowej nic nie pomieszałam. :-) Podziwiam Kluliczka! :-)

A swoją drogą zobaczcie na post z listą rozpakowanych: najpierw była seria różowa (dziewczynki), a teraz niebieska (chłopcy). Czy mam rozumieć, że termin na dziewczynki już minął przed świętami i reszta z nas z córciami zostaje w stanie brzemiennym na zawsze? :-D:-D


Wygląda na to, że rodzimy seriami dziewczynki, chłopcy... dziewczynki
Ciekawe na która zmianę się załapię:-D
 
gratuluje kolejnej mamusi ślicznego Syneczka :-D
melulu - lista faktycznie ciekawie wygląda :-)
Celinka - znając moje szczęście to ja zostane na szarym końcu :dry: dzis idę zarejestrować się do lekarza, mam nadzieję, że dziś mnie jeszcze przyjmie bo jestem strasznie ciekawa czy tam na dole coś się dzieje :sorry2::happy:
 
Pysiu GRATULACJE !!
Śliczny mały włochaty facecik :-) Dużo zdrówka !!

No i GRATULUJE wszystkim już rozpakowanym.....Wszystkiego najlepszego dla Was :-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry