reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzimy - nasze porody, dzieciaczki i życzenia dla rozdwojonych mamuś

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Monika, kluliczek, pysia25 gratulacje!!!:-) Celinko mam termin blisko Ciebie, bo na 22 wiec napewno nie zostaniesz sama, bo u mnie jeszcze kompletnie nic sie nie dzieje;-)
 
Ja tez gratuluję rozpakowanym mamusiom - dużo zdrówka dla Was i dziciaczków i oby dobrze się "chowały" :tak::tak::tak:.
To ile nas już jest?? Musze sprawdzić listę. A ja jestem jednak grudniowa, ale wolałabym zostać u Was... :rofl2::-p:tak::-D
 
Moja kochana żona urodziła synka :-) Nathan, 04-01-2009 godz. 16.34, waga 3.675 :-) Było troszkę kłopotów ale to już moja żona opisze wam szczegół jak wróci ze szpitala. Życzę Wam wszystkim dużo sił. Pozdrawiam Piotr
 
No nieeee...miałyśmy na ten sam dzień termin...i sie wyłamała:tak:
Mój mąż sie właśnie ze mnie śmieje ze będę z Was ostatnia:dry::dry::dry:
Emiliam82 ogromniaste gratulacje!!!!!!!!!!!
buziaczki dla Was:-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry