reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rodzeństwo z dwuletnią różnicą..

U nas też mała nie budzi brata, ale brat ja owszem.
I to celowo.
Pierwsze co robi jak otwiera oczy to rozpoznanie:-). Jak siostra śpi, trzeba ją natychmiast obudzić. W dzień nie jest lepiej, nie da jej pospać. A ona jest mega czuła, budzi ją każde szurnięcie.

Głuszek u nas Maciek od 1 września poszedło do przedszkola. Pochodził 2 tygodnie i już 3 siedzi w domu. Najpierw przeziębienie, potem ospa. Jeszcze tydzień w domu. Do tego dziś i Olę wysypało, więc teraz z nią będziemy się 3 tygodnie kisić w chacie.

Dzieci mi oszaleją a ja razem z nimi.
Na szczęście pracuję:sorry2:, a moja mama, która siedzi z Olą nie każe mi iść na zwolnienie.
 
reklama
ja Natalce zrobiłam teraz osobny pokój i powiem szczerze, że od tego momentu Nata stała się nieznośna- nie słucha się, buntuje- ja nie wiem, chyba poczuła się odsunięta. Staram ise ją często przytulać rozmawiać i takie tam, ale kiedy mówie jej żeby była cichutko bo Wiktor śpi to ona na cały głos: "ale ja chce go obudzić" i dalej dzikie swawole wyprawia.... już brakuje mi siły normalnie
 
dlatego ja Michała nie usypiam, bo wtedy było najgorzej - Marysia miała 5000 spraw do mnie. Teraz Misiu usypia sam a ja mogę się z małą bawić i nikt nikogo nir budzi.
 
Witam!:-)
Ja także jest mamą dzieci:happy: z różnicą dwóch lat.
Julcia w styczniu będzie miała 4 latka,a Szymonek w grudniu 2. Faktycznie na początku było trudno, ale teraz jest super. Świetnie sie razem bawią, organizują wspólnie czas.Szymuś chodzi do Żłobka a Julcia do przedszkola i jak sie widzą po południu to radość nie zna granic.
Polecma taką różnicę wieku u rodzieństwa!Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamy!!!
 
u mnie bedzie różnica rok i 8 mc o i zastanawiam sie jak to bedzie tym bardziej ze moja córka jest dzieckiem z charakterem :-) i wymaga ode mnie uwagi 24/24 h.:rofl2:
 
Cześć :-)
U mnie różnica 2 lata i 3 miesiące
I jest świetna! Polecam ją gorąco!
Owszem są i gorsze dni ale nie do tego stopnia żeby nie uśmiechnąć się na koniec do tych dwóch śpiących urwisów :-):tak:
 
reklama
Do góry