reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rodzeństwo z dwuletnią różnicą..

U mnie jest różnica dwa lata i 17 dni. Mam nadzieję że mnie przyjmiecie do swojego grona.
Michał nie był planowany, to znaczy był ale za jakieć 9-10 miesięcy ale już jest i momo mojego wcześnijeszego przerażania zaczynam dostrzegac więcej plusów niż minusów tej sytuacji. Nie mówię że jest lekko ale myślałam ze będzie dużo dużo gorzej.
 
reklama
Witam
U mnie będzie 2 lata i 3 miesiące ( dwóch chłopaków- juz sie boję !!!!!) Mam nadzieję że się łapię :)
Ja od razu z pytaniem :)
Miesiąc temu sprzedalismy mieszkanie na czwartym pietrze i kupilismy na parterze z ogródkiem. Jest super gdyby nie to , że tam juz było wszyściutko zrobione a tutaj eh szkoda mowic. Na remont nia ma ani teraz kasy ani czasu bo druga dzidzia we wrzesniu.
Nawiązując do tematu chcialam podpytać mamy dwójki dzieci albo te, które mają rodzeństwo jak uważają:
czy dwóch chlopców może mieszkać w jednym pokoju ( podobne zainteresowania i tak ciagle pewnie bedą siedziec razem) czy lepiej zeby kazdy mial osobny (roznica dwa lata)
Stoję teraz przed dylematem czy przebic sciane i zrobic kuchnie z jadlanią (stół wspolne spedzanie czasu , bo jednak przy 4 osobach to sie bedzie w kuchni przesiadywac)
czy chlopaki powinni mieli jednak miec kazdy swoj osobny pokój ( nie zarażac sie wzajemnie, miec swoj azyl)
Proszę o radę i opinie bo w 8 miesiącu cizko się skupić :)
ale się rozpisałam :)
 
agles79 ja bym zrobiła każdemu pokój osobno.
Jak wiadomo teraz jak dzieci są małe to mogą być razem w pokoju,ale trzeba patrzeć przyszłośćiowo.
Oni będą dorastać,każdy może mieć inne zainteresowania itp.
A jak zaczną przyprowadzać koleżanki ?;-):-D
Jeżeli masz taką możliowość by każdemu zapewnić osobny kąt to zrób to.
Aaaa może nie.Innaczej.
Gdybym miała możliwość dać każemu osobny pokój to bym to zrobiła :sorry2:
 
Agles ja tez zrobiłabym osobne pokoje.

Witam wszystkie świeze mamusie:-)

moja Nacia narazie siwetnie sie spisuje przy bracie, całuj, głaska, wozi w wózku i podaje mu smoczka, nawet pomagała mi go kąpać
 
Hej ja tez sie przyłączam. Mam córeczkę w wieku 1 rok i 10 miesięcy za miesiąc będzie drugie maleństwo, wiec będzie różnica niecałych 2 latek.trochę sie boje tego początku w końcu jedno malutkie jeszcze a tu już drugie maleństwo.Mam nadzieje ze jakoś będzie.Dziewczyny które macie już swoje pociechy powiedzcie czy trudny jest początek???Pozdrawiam.
 
reklama
Do góry