reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

rodzeństwo z dwuletnią różnicą..

nie wiem jak u was, ale u mnie pada deszcz caly dzien, i do tego dzieci sa przeziebione. marudza ile wlezie. a to dopiero poczatek sezonu.

pozdrawiam
 
reklama
U nas starsza na antybiotyku, młodsza z zatkanym nosem już 3 tydzień (z 2 dniową przerwą). Ale przynajmniej pierwsze 1,5 tygodnia żłobka starszej za nami i poszło ok. Zobaczymy jak wyjdzie powrót po chorobie....
 
Wirusowe zapalnie gardła :no:, obie, no i mnie też bierze :baffled:
Siedzimy i się kurujemy, w piatek na kontrole.

Dziewczyny się nudzą, Helenka tęskni za przedszkolem. Muszę jakoś przetrwać :baffled: Za oknem deszcz...
 
oj, to życzę, żeby szybko minęło... Moje już lepiej, za to mnie bez wychodzenia z domu jakieś katarzysko wzięło. I skąd to? :wściekła/y:

Mania codziennie się do żłobka wybiera :-)
 
Ty może w domu, ale inni wychodzą i przynoszą paskudy :dry:

A jeśli chodzi o dzieci to sie bardzo cieszę, że moje dziecko tak się przyzwyczaiło do przedszkola :-D:-D:-D
 
a wracajac do przedszkola, u nas jakies wiruski sobie krążą, bo w grupie Mai aż 6 dzieci było, a w calym przedszkolu 20. reszta dzieci w domu sie kuruje, czekam tylko kiedy Maje cos dopadnie :-(
 
reklama
Do góry