reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
hej :)

ja juz we Fr ... troche smutno , bo za szybko minely wakacje , ale tez sie ciesze , ze u siebie jestem , bo troche sie zmeczylam :)

nie pisze , bo od wczoraj u nas masakra :-( nie wiem co jest malemu , ale wyje non stop i to innaczej niz zwykle ... wczoraj lekarza wezwalam , bo balam sie , ze cos mu jest powaznego ... na szczescie jest ok
ale dzisiaj caly dzien walka , nic nie spal biedak :( ja ledwo zyje , plecy mi wysiadaja , bo musze z nim lazic , bo innaczej jeszcze gorzej placze biedak ...

zostane raczej na bierzaco , bo za duzo naskrobalyscie :)

buziaki dla wszystkich !!

Jos widze , ze juz w domu ? :) gratki raz jeszcze !!
 
reklama
Hej Asionek:) Fajnie,że jesteście:)))
Współczuje przeżyć z maluszkiem...ja już na szczęście zapomniałam o przeżyciach z Ninką...
 
Oliwka z tym plamieniem nie pomoge :(
kurcze jak maly jutro bedzie tak plakal to chyba znowu pojde do lekarza ... teraz spi wykonczony biedak :(

Jos wlasnie gdzie fotki malego Theo?? :)) ja nie widzialam malucha i czuje sie pokrzywdzona hehe
na FB nie ma :(((
 
mary mała Mia jest słodka :sorry::sorry::-):-)

carola łoj to nigdy nic nie wiadomo z tym śluzem... oby to był jakiś dobry znak - że coś się dzieje hormonalnie do przodu :tak:

mloda jejku... biedna Ty jesteś... Jak się jest takim mlodym to emocje po prostu szaleją, ja to doskonale WIEM, ale tak jak carolinee mówi - odpuść go sobie :*

asionek a to nie brzuszek..??? U nas jak płacz to tylko i wyłącznie brzuszek, no i odbijanie.. Może też trochę zmiana otoczenia.. Trzymaj się !!

jos jak Twój mały eskimosek ?? ;))))))))))
 
Ostatnia edycja:
Zizi oby ta zgaga na fasolkę była! Który dzień cyklu????

Carola a Ty masz jakiś śluz taki??? Hmmm....Taki śluz jest denerwujący mocno, bo daje nadzieje, a wcale nie musi nic oznaczać. Tylko Ci powiem, że ja w tym cyklu ciążowy miałam właśnie coś takiego przez tydzień i też się pojawiło zbyt wcześnie jak na zagnieżdżanie...no ale musimy czekać i zaciskać kciuki!

Jos ja też nie widziałam malucha! Dawaj fotki! Zazdroszczę, że potrafisz godziny w ciągu dnia przespać! Ja wczoraj próbowałam pospać (po dwóch maksymalnie nieprzespanych nocach) i choć leżałam 2h to nie mogłam zasnąć..nie umiem już w dzień spać...

Kocurku Oleńka taka słodka! I te jej uśmiechy!!!! Martynka tak się nie śmieje - co najwyżej czasem się śmieje do mebli - ale to nie jest jeszcze taki szeroki uśmiech...A jak ze spaniem u Was??

Wioluś zapomniałam Ci napisać jaki masz śliczny i zgrabniutki brzuszek! Ja na Twoim etapie miałam już wielką piłę i chyba 10 kg do przodu....No i gratki chłopaka! Mąż cudną parkę ucelował hehe! Dla niego też gratulacje!

Asionku witaj! Dobrze, że już z nami jesteś, bo brakowało Twoich postów! Kurcze szkoda, że mały taki nerwowy - ale powiem Ci, że od 2 dni ja też nie poznaję swojej córci...bardzo nerwowa, marudna, w nocy jak się budzi to płacze przeraźliwie, nie chce za bardzo jeść - na pewno to brzuch, gazy, kolki - nie wiem - podaję infacol przed każdym jedzeniem i lacidofil raz dziennie - oprócz tego mała ma lejący katar i to jest naprawdę masakra. Zastanawiam się czy to może też być jakiś skok rozwojowy? Dziś w miarę spała - ale ostatnie dwie nocki prawie wcale i o dziwo nie odsypiała tego w dzień! Masakra jakaś u nas..

Mloda szkoda łez na drania....trzymam kciuki!

Mary i maleńka już nie budzi się w nocy na jedzenie? U nas też problemy z brzuszkiem, ale na szczęście to nie trwa wiecznie...
 
Ostatnia edycja:
Witam cieplutko w ten zimowo jesienny poranek.
co slychac kochaniutkie????
U mnie koncówka wg daty z miesiaczki zostaly jeszcze 3 tygodnie
a wg sytuacji to nie wiem bo mała sie nie odwróciła i prawdopodobnie cesarka i to jeszcze w tym roku choc ja chyba wolałabym na poczatku przyszłego.
 
Dzień dobry.
Możecie puścić &&&,dostałam @,już po cyklu... :(
Popłakałam się z tego wszystkiego:(((
 
Carola jak dostałaś @??? Nie za szybko??? To na pewno @????

Renna witaj! Super chwile przed Tobą! Trzymam kciuki!
 
Tak,@ małpowata,w dużej ilości i boląca...Taka jak miewałam zwykle.
Dzwoniłam do ginka,powiedział,że to się zdarza.
Za 2 dni znowu z CLO zaczynam....ja już nie wiem.....
 
reklama
Carolinee spokojnie. My wiemy co to znaczy bo pewnie kazda z nas to przezywała. Zobaczysz ze jeszcze bedziesz sie cieszyc ze jestes zafasolkowana i to szybciej niz myslisz!!!!!!!!!!!!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry