reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hahaha,mój mąż ostatnio mówi:żądam chłopa w tym domu...:) sam biedny jest z nami,nawet psy mamy płci żeńskiej:)
 
reklama
carola u nas jest tak samo , mam dwa psy i obie to suczki:-)
oby wam sie udalo dostac wymarzony prezent na swieta. moc&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za to i pelno ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Witam :-)

wiolu GRATULUJĘ!!!
:-D:-D

Zostawiam zainteresowanym zbożowe cappuccino własnej roboty :tak: I dorzucam uśmiech Małej NieCzarnej :-p

carola widzę dość pomyślne wieści :))))))) trzymam &&&&&&&&&&&&&&

Aaa miałam napisać, dlaczego Ola śpi. Otóż zmieniłam karmienie :))) Teraz mała je na przemian cyca i butelkę co dwie godziny w dzień - mleko Bebilon HA ale tylko jedną kopiastą miarkę i nie więcej niż 60ml na raz :))) I przed każdą butlą kilka kropel Espumisanu :))) I obowiązkowo dość intensywny masaż brzuszka jak marudzi :)))) Pije też herbatkę Hipp z koperkiem i ułatwiającą trawienie. A w nocy wystarcza cyc co 3 godziny :))))))))))))))
 
Ostatnia edycja:
Mała czarna obłęd! Oczyska kocie po mamusi ma chyba:)))) Uśmiech niesamowity:))))

Wiola,dzięki,ja też mam nadzieję ale szanse równe 0...jedno przytulańsko było tylko i po owu już... :(
 
Hello!

U nas płaczliwy dzień, ale nocka przespana!!! :szok::-D:-D Od 23 do 9 nam się córcia wyspała, no ale płacze nam teraz w dzień i wieczorem... Męczą ją te gazy okropnie! :sad: Nie wiem, co z tym zrobić...

Carolineee
- &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&!!!

Wiola
- gratki chłopaczka! :happy:

Kocurek
- ślicznotka po mamie! :-)

Pozdrawiam szanowne Panie!
:rofl2::rofl2:
 
Ostatnia edycja:
hej

spalam ponad 3 godizny a maly babel 4!!!!!!!!!!!!!!!!!!! szok... :) teraz lezy sobie spokojnie, a mama korzysta i serfuje :) ciekawe co sie bedzie w nocy dzialo... ale chwilowo czuje sie jak nowonarodzona i wrzechmocna hahahahahha :)

mary : slodka mala mia :)

kocurek : piekna ola i oczy chyba faktycznie kocie za toba :)))))))))))))))))))))))))

WIOLKAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gratuluje chlopaka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale sie ciesze!!!!!
przed toba nowa ostra faza zakochania hihihihihihihi bo synkowie sa mamus ;))))

buziolka dla was!!!!
 
Hej mamuśki ;-)

Przepraszam ze sie nie udzielam , ale normalnie wysiadam na prawdę ...
Psychike mam tak rozdartą ze ja pierdziele... ;/
Boże jak ja Go nie nawidzę ( mam na myśli K...)
Wyobraźcie sobie ze miał weekend wolny i ani razu nie przyszedł do małego SKUR(*^&(^(^*^*:crazy::crazy::crazy::baffled::baffled::baffled::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::realmad::realmad::realmad: no jak tak można... DZisiaj mikołaj a On tez sie nie zjawił... Bożee. ;/;/;/;/;/:crazy::crazy::crazy::growl::growl::growl::eek::eek::eek:
No tal ale rodziców sie nie wybiera ; /;/ normalnie siedze i rycze :-:)-:)-:)-:)-:)-(

całuję kazdą z osobna !!;****
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczynki,problem jest...mam trochę śluzu zabarwionego na różowo...tak cały dzień i w dole brzucha boli mnie...
na plamienie owulacyjne za późno,na zagnieżdżenie za wczesnie...co to jest do cholerki? :szok:

Młoda,odpuść go bo szkoda nerwów...
Jos,super,że pospałaś:)))
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry