reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
czesc wszystkim
nadal brak weny do pisania, latam po watkach i czytam ale pisac mi sie niechce

carola co powiedzial lekarz na wczorajszej wizycie?
 
reklama
W sumie nic ciekawego,ciąży niet,torbieli niet.
Odstawiłam lutkę i czekam na @,potem włączam CLO.
Dostałam dodatkowo leki na tarczycę.
 
hej

carola : ciesze sie ze jest ok i nie ma zadnych dodatkowych komplikacji!

paulina : z tym spiworkiem chyba faktycznie lepiej nowy z DE ...

asionek : na pewno nic nie zapomnisz zabrac do walizy, zrob sobie liste i odhaczaj :) ja tak robie, bo jakbysmy wyjechali bez doudou czy palkow na zmiane to kaplica... :)

ewula, wiolka : decyzja niepodjeta, maz tak odbil pileczke, ze przedtsaiwl im pelny kosztorys z kilkoma zmianami i teraz to oni musza dac odp tak czy nie... a biorac pod uwage jakie koszty tam wliczylismy + ile sobie zarzyczyl na czysto na reke "do odlozenia" z tytulu przeniesienia rodziny za granice itp, to powiedza NIE i bedzie spokoj ;)
a jak powiedza TAK to nie bedzie stresu bo bede miala oplacone przedskzole francuskie w zurichu, nianie 10 godzin tygodniowo, zlobek prywatny dla drugiego dziecka, pomoc do domu i inne "atrakcje" hihihihihihihihihhi

w sklepie kolo skzoly byly przeceny, obkupilam sie w bluzki swetry legginsy i malemu sweter tez sie skapnal :))))
 
hej kobietki
Co slychac?? Ja sie jeszcze kulam jakos. Co prawda jestem coraz wieksza ale daje rade
jezcze 5 tygodni i bedzie juz niunia z nami :) A jak tam u was??
 
carola dobrze ze nic wiecej sie nie porypalo w twoim organizmie, trzeba sie leczyc i czekac. pamietaj ze jestesmy z toba i trzymamy&&&&&&&&&&&&&&&

jos wiedzialam ze cos wymyslicie, tak czy tak wy wyjdziecie na tym dobrze:-)jak sie czujesz? jak Poldus?

asionek zadziwiasz mnie, sniadanie zrobione, pranie, ogarnieta... brawo brawo widze ze juz sie ladnie razem zoranizowaliscie . a co do wyjazdu to poiperam JOS, ja przed wyjazdem z Iwa tez robie liste

paulina fajne na spiworki, no i kobita tez ok skoro oddala juz kase.
a co do wczorajszego stroju to ty uwazaj bo jeszcze wypadek spowodujesz:-p:-D

renna witaj, dawno cie u nas nie bylo. mowisz ze jeszcze 5 tygodni? to zleci jak z bicza strzelil.
 
no domyslam sie ze zleci!!!!!!!!!11
Wyprawke kompletuje pomalu. Brakuje mi paru reczy ale to drobiazgi. Ale boje sie okrutnie. Niby to drugi raz ale jakis strach jest. Tez tak mialyscie??
 
renna ja jeszcze jestem przed drugim porodem ale wydaje mi sie ze tez bede sie bardziej bala niz za pierwszym razem a to dlatego ze juz miejwiecej wiem czego sie spodziewac
 
wiolka a ja zeby bylo weselej to mam termin na 1-szego stycznia wiec wogóle tak naprawde jestem pelna obaw :) Mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze i ze dzidzia bedzie zdrowa. To dla mnie najwazniejsze. A ty jak sie czujesz??
 
renna pewnie ze bedzie dobrze, nie ma innej opcji.
a ja tak roznie, ogolnie wiecznie zmeczona ,marudzaca no i jeszcze z porcelana sie nie rozstalam

a swoja droga troche zazdropszcze ci tego porodu w Irlandii i zycia tam.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry