reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
tez tak myśle ja tez miałam troche różnych przygód brałam i lutke i duphaston:-( taka nasza uroda ale wszystko sie dobrze skończyło u ciebie tez tak bedzie
 
Carola trzymaj się... Po powrocie od ginekologa koniecznie napisz nam co się dzieje....
 
Wiola to ja wpadam na pizze :)))

Hej,
trochę ucichłam, ale u mnie same złe wiadomości...
z teściem źle, niestety szykujemy się na pogrzeb:(((((( było trochę poprawy a potem szybkie pogorszenie:((((
Ja jestem chora, przeziębiona, męża plecy i bark boli, normalnie wszystko pod górkę...
A do tego wszystkiego @ nie ma, dzisiaj pojawiła się taki śluz jak zawsze przed więc sądzę ze do soboty chyba przyjdzie...

trzymaj sie jakos :( w koncu bedzie lepiej ,musi byc !!

asionek : super ze paszport gotowy :) nic tylko szykowac walizki :))))))

paszport odebrany :)
w niedziele walizki , tego akurat nie lubie robic , a etraz dodatkowo dla malego mase rzeczy trzeba zabrac , mam nadzieje , ze nie zapomne o niczym waznym na droge , bo na miejscu to juz mozna jak cos kupic co brakuje :)


idę ślubnemu obiad robić
a tak w ogóle, nasza wczorajsza rozmowa przed snem:
M:kocham cię
Ja:a dlaczego mnie kochasz (wymuszenie komplementów;))
M:bo jesteś dowcipna, zawsze przy mnie i mnie rozumiesz
Ja: ja też cię kocham
M: a dlaczego ?
Ja szczerze jak zwykle: a kto inny by ze mną wytrzymał:-D

:-D:-D
 
Ja na chwile bo spać się już kładę :sorry2:

Paulina - to rzeczywiście babka świństwo zrobiła :no:
Caro &&&&&


A u mnie dzisiaj dopiero kurier zabrał wózek do reklamacji, ja czuję się lepiej, już nie umieram :-p Karola ma 23 logopedę w przedszkolu umówioną a ja po południu alergologa, Mąż wziął na mnie dwa dni opieki w poniedziałek i wtorek więc sobie odpoczęłam :tak: Dziewczyny mi jeszcze szaleją ale zaraz porozstawiam po kątach to się skończy zabawa.
A i dzisiaj się farbowałam na czarno bo będę przedłużać włosy ;-) fajnie wyszło - stare czasy powracają i wspomnienia :laugh2:
 
wow czyżby pierwsza? ja dziś częstuje kawką-nescafe sensazione creme-pyszota z mlekiem

u mnie pogoda do d...normalnie chyba jakiś smog wisi w powietrzu

aha pani od śpiworka jest bardzo zaskoczona tym że coś nie tak, ale chce oddać pieniążki więc jest oki

aaa a wszystkie guru lansowania powinny być dumne ze mnie-poszłam wczoraj do sklepu po chlebek z dziećmi, ale że wyprałam kurtkę to musiałam założyć płaszczyk (do połowy uda),który był dlugości mojej sukienki;), miałam do tego leginsy i kozaki bo mi się nie chciało w jeansy przebierać, kozaki na kilka centymetrów;) oj się kierowcy oglądali (takie miałam bynajmiej wrażenie;)) a jeden nawet pomachał-a nawet nie znam;)

pozdrawiam i życzę miłego dnia

kurcze i chyba dobrze mimo wszystko trafiłam z kobietą od śpiworka bo mam już kasę na koncie-idę na allegro szukać czegoś innego

teraz poluje na taki http://allegro.pl/spiworek-kaiser-kolor-terra-nowy-do-wozka-super-i1938593695.html

lub taki http://allegro.pl/mucki-super-spiworek-mumia-do-wozka-lub-fotelika-i1932906648.html

dobra a teraz doszłam do wniosku że chyba poproszę kumpele i kupi mi nowy w niemczech-ta sama cena co na alle a mniej nerwów bo nówka

oki nie lubie sama ze sobą rozmawiać więc chwilowo znikam,papa
 
Ostatnia edycja:
wow jaka pustka :szok:

Paulina dobrze , ze chociaz ty wpadlas :)
super lansik byl wczoraj :) musialas niezle wygladac , ze kierowca w glowach zawrocilas :)

spiworki bardzo fajne , ale racja jak cena w DE podobna i ma ci kto kupic to lepiej tak :)
no i babka z Allegro super , ze juz kase oddala :)

ja jem sniadanie wlsnie :) pranie sie robi , maly spi , ale jakos tak , ze co chwila oczy otwiera i kweka sobie i macha glowka ... pewnie cos znowu mu siedzi na zoladku :/
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry