reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Jos niezłe masz plany na rozmnażanie się;-) Ale dobrze że maż chce:-)
Zaraz po świętach była u nas pani od spisu powszechnego i tam było pytanie o dzieci, czy chcemy i ile chcemy....twardo powiedziałam że szóstkę:-) męża zatkało (bo on wie o trójce:-D) :-)
 
reklama
... do tego dokłada się pewnie problem rodzinny - razem z nią mieszka matka, jej konkubin, a w tym samym pokoju jej siostra, a dziecko głodne...(???)
pok może mieć rację z tą nieporadnością, wychudzona dziewczyna ma za sobą chyba nieciekawą przeszłość i być może depresję...

mysle, ze w gre moze tez wchodzic nieleczona depresja poporodowa.
Generalnie sytuacja wydaje sie nalezec do tych z gruntu beznadziejnych... Moim zdanie tu pomoze tylko i wylacznie dlugofalowa, kompleksowa pomoc roznych specjalistow i instytucji. Jednorazowa akcja moze miec dlugofalowe skutki gorsze niz brak pomocy.
Przede wszystkim nie mozna nauczyc takiej rodziny, ze kazdy gest rozpaczy spotka sie z odpowiedzia w postaci pomocy materialnej i innej, bo w ten sposob tylko sie nauczy, ze to jest sposob na radzenie sobie...


no dobra - zmykam dalej odpoczywac od forum i staranek.

buziolki!
 
Renna- nie powtarzałam testu bo juz plamie ,więc tak jak mówiłam lipa...

Gumisia- mam nadzieje,ze i mi sie uda...

Jos- buzka i pogłaszcz ode mnie brzuszek:)

Mamusia-no to bez sensu ,ze jechałas do szkoły.....
 
Gumisia kochana moja gratulacje ogromne!!!!

jesteś moją nadzieją, że i nam się uda, bo mniej więcej w tym samym czasie zaczynałyśmy pisać na bb :)) pokaż testa, daj oczka nacieszyć :-D

Wróciłam z badań, wyniki jutro, może nawet dzisiaj po południu, bo moja przyjaciółka tam pracuje i ma mi szybko zrobić :) tyle krwi mi pobrali, że myślałam, że padnę :(
Poszłam później na zakupy kosmetyczne, poprawiłam sobie humor. A jak przyszłam do domu to była moja praca mgr od promotora, którą wysłałam 2 tyg temu, i napisał, że po drobnych poprawkach ją akceptuję. Poprawki zrobiłam wczoraj, po konsultacji telefonicznej i wiec uwaga: będę się broniła w połowie czerwca :-D
 
pok : dopiero zobaczylam maila sprzed tygodnia!!! soooooorx ... juz odpowiedzialam :)

mamita : brzuszek poglaskany
poldek spi a ja jakos nie mam ochoty czuje ze nie zasne, nie wycisze sie wiec sie kulam po mieszkaniu :)
a domi co robi????

gumisia : ogolnie dobrze- dzieki. tylko zmeczona no i czeste siusianie rowniez i glownie w nocy Grrr....
zaczynam 9tc, termin 19 grudzien :)

rurka : super nowina!!!!!!!!! a jakie badania robilas? bete?????????? :)
pochwal sie co kupilas z kosmetykow bo lubie temacik :))))))))))
 
No to Rurka trzymamy kciuki za obronę:tak:
A obrona to tylko formalność.
 
reklama
mamitka kochana uda sie:*:*:*:*: bede mocno zaciskac kciuki i codziennie wysylac fasolkowe fluidki
jos to ciesze sie ze dobrze sie czujesz :) kiedy jakies usg? serduszko juz widzialas?
renna ja z kalkulatorow mam na 11 styczen ale ze wiem kiedy owulka to tak 15-16 wychodzi, czuje sie dziwnie, gorzej niz w pierwszej ciazy duzo wczesniej zaczely mi sie mdlosci, co prawda narazie lekki, nie moge duzo jest i najgorzej jest wieczorem i w nocy, poza tym zawroty glowy mam spore, piersi juz delikatnie pecznieja i sutki wrazliwsze i ciagniecie w dole a tak ogolnie fajnie, a ty na kiedy trmin kiedy do gina ?
rureczka kochana moja no ba ze sie uda jak i mamitce, wszystkim sie uda zobaczysz, luz i jeszcze raz luz psychiczny, i przede wszystkim nastawienie ze sie uda :) a kiedy tstujesz??

ja nie umiem wstswiac zdjec, mamitka ma mmska z tesciorkiem , moze jak ja ladnie poprosimy to da rade wstawic :)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry