reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mama : fak.... no nic... odczekacie i staniecie dalej do walki :) nie ma innej mozliwosci :))))
 
reklama
mama prześlij mi mmska z teścikiem, ja wstawię :)) - już ustawiłam mozliwość wysyłania i odbierania mmsów :)
No i nie daj się żadnym smutkom, piękna wiosna rozkwita !!!
 
mamitka kochana uda sie:*:*:*:*: bede mocno zaciskac kciuki i codziennie wysylac fasolkowe fluidki
jos to ciesze sie ze dobrze sie czujesz :) kiedy jakies usg? serduszko juz widzialas?
renna ja z kalkulatorow mam na 11 styczen ale ze wiem kiedy owulka to tak 15-16 wychodzi, czuje sie dziwnie, gorzej niz w pierwszej ciazy duzo wczesniej zaczely mi sie mdlosci, co prawda narazie lekki, nie moge duzo jest i najgorzej jest wieczorem i w nocy, poza tym zawroty glowy mam spore, piersi juz delikatnie pecznieja i sutki wrazliwsze i ciagniecie w dole a tak ogolnie fajnie, a ty na kiedy trmin kiedy do gina ?
rureczka kochana moja no ba ze sie uda jak i mamitce, wszystkim sie uda zobaczysz, luz i jeszcze raz luz psychiczny, i przede wszystkim nastawienie ze sie uda :) a kiedy tstujesz??

ja nie umiem wstswiac zdjec, mamitka ma mmska z tesciorkiem , moze jak ja ladnie poprosimy to da rade wstawic :)

gumisia no u mnie wychodzi na 5 stycznia a do gina chce jechac za tydzien ale nie wiem czy to nie za wczesnie.
 
UWAGA! Akcja pomocy dla matki

Słupsk: "Oddam synka w dobre ręce" - ogłoszenie w Słupsku. To nie żart! - 8 maja 2011


TO JEST OBOK ARTYKUŁU:

UWAGA! Akcja pomocy dla matki

Organizujemy pomoc dla matki 9-miesięcznego chłopca! Rzeczy dla dziecka typu: żywność, pieluchy, ubrania itp. można przynosić do redakcji "Głosu Pomorza" lub wysłać pocztą na adres: redakcja "Głosu Pomorza", ul. Henryka Pobożnego 19, 76-200 Słupsk

Po więcej informacji można dzwonić pod numer telefonu 059 848 81 21
 
jos nniom to bedzie poczatek 7 liczony od @
renna to spokojnie mozesz isc bo to w tym samym czasie, bo miedzy nami tydzien roznicy wychodzi, a jak sie czujesz? jakie objawy ?
 
gumisia hej teraz to juz nie tylko imię mamy to samo ale termin tez;) u mnie tez wychodzi 11 stycznia

dziś robiłam bete 2224 ślicznie rośnie;) usg 18 maja;)
 
gumisia : no to ok, anwte kilka dni roznicy, to koncowka 6tego tez jets ok, wiec idz smialo :) !!!
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry