reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
boogie ależ proszę Tchibo Kaffee de Lur :-) Za to w tym tygodniu kupię sobie dobrą kawę - jak już ma być tak rozcieńczona, to niech chociaż mnie aromatem zwodzi :-D
Oj ja tak jak jos nie mogę się doczekać tych emocji związanych z szykowaniem kącika dla maleństwa .... :sorry2:

wiola staranka na luzie to super... tak właśnie idealnie powinno się zachodzić w ciążę - żeby przyjemnie było i z elementem zaskoczenia :))))))))))

made prowokujesz mnie!! :-p
 
reklama
kocurek : ja tez sie nie moge doczekac, ale u ciebie beda duzo szybciej te przygotowania niz u mnie! u mnie trzeba czekac az do grudnia... ehhh... :)

a wogole to zapomnialam wam powiedziec 30 kwietnia jednej z pierwszych reakjci meza po usg... czyta czyta sprawozdanie ze jest tylko 1 zarodek... no i tak jakby do niego dotarlo, ze nie blizniaki ze tylko jedno dziecko i wystrzelil jak z procy :
"no bedziemy musieli przechodzic przez jeszcze jedna ciaze" :)))))))))))))))))))
jeej... czworke swoja wymarzona spasowal, ale tej trojki to mi za nic w swiecie nie odpusci ;)
 
Gumisiu trzymam kciuki za wizytę u gina! :tak:

Kochane, koniec tego przedłużania na siłę, teraz zmykam już do swojej "kochanej" firmy na rozmowę z szefem... Trzymajcie kciuki, żebym nie zemdlała na rozmowie... :zawstydzona/y::shocked2:
 
heheh ja to mam nosa do plci no mowilam ze chlopak, u kuzynki przepowiadalam dziewczynke i dziewczynka:)
a u siebie mam przeczucie na chlopaczka tez :)
 
sergi powodzenia !!! :))))))

Czytałam ten artykuł... jestem w trakcie wyrabiania sobie zdania, więc nic o matce nie napiszę... na innym wątku ruszyła z kopyta pomoc i do TVN e-mail poszedł i widzę nasza oliwka się angażuje i nie tylko... :)
 
Ostatnia edycja:
Koccurku dziękuję, chylę się w pas :-D a Made to jest taki Agent Provocateur :-D:-D:-D

Jos mąż nie odpuści, czyli do 30 będziesz już z ładną gromadką :-D bardzo dobrze :tak:

Sergee trzymamy kciuki :) &&&&&&&&&&&&&&&&&

Gumisia wszyscy wiedzieli, ale ja sama nie miałam przekonania, najważniejsze, że jest zdrowy i ma się dobrze :tak:
 
boogi nio pewnie to najwazniejsze :)
ale fajnie niedlugo ty i mlodamamusia bedziecie maily juz swoje maluszki przy sobie :)

ide na troszke do kuchni, bede niedlugo
 
Ostatnia edycja:
Gumisiu ja tam spokojnie tłumaczę Remikowi, siedź sobie jeszcze synek, siedź, jak Ci dobrze w brzuszku, bo niedługo się wakacje życia skończą :-D
 
reklama
jestem juz ,Domi biega po ogrodzie ...ale molestuje mnie,zeby iść na rower;/jest takie słonko i zero chmur ,ze mi sie doopki nie chce ruszyć..

GUMISIA-OOOOgromne gratki dla Ciebie szczęściaro!!!
cieszę sie,ze Ci sie udało!!

super-dbaj o Was!przytulam mocno i przeslij mi tu proszę prywatnie trochę ~~~~~~~~~~~~~~~:))

witam wszystkie aktywne babolki:))

SERGII- po-wo-dze-nia!!! mam nadzieje,ze szef bedzie wyrozumiałY!!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry