reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
gumisia : widzialam i slyszalam nawet :) 30 kwietnia :)
a nastepne usg takie dluzsze obowiazkowe 3 czerwca :) mial byc 4ty w sobote ale dostalam zlobek na caly dzien w piatek, wiec przelozylam :)
maz wyskoczy na "sluzbowy obiad z klientem" ;) i razem pojedziemy sobie posluchac i popatrzec :))))
 
jos aaaale świetnie, że będziecie razem 3 czerwca :-) Mi wczoraj Grzesiek powiedział, że BĘDZIE MÓGŁ pojechac ze mną 6 czerwca na 4D ze wszystkimi pomiarami :-D
I strasznie się cieszę... nie mogę się doczekac JEGO reakcji - maluszka jeszcze nie widział na takim sprzęcie :-)
 
jos i to bylo pierwsze usg, bo ja nie wiem kiedy sie wybrac, w przyszly czwartek 19 maja zacznie sie 7 tydzien ale ale ja wiem ze owulke mialam dosc pozno i nie wiem czy nie za wczesinie,
 
gumisia nie za wcześnie !! mi gin wykrył serduszko już w 6 tyg. :)))))))))))))

rureczka fajnie się Twój dzionek zaczął :-) Będziemy trzymać za obronę !!

zizi ... mama ... renna witajcie :-)

A wszystkim na razie papa - lecę pod prysznic i potem muszę tatę odwiedzić i zakupy zrobić :) Będę późnym popołudniem - MIŁEGO DNIA :-):-)
 
Ostatnia edycja:
Jos robiłam:
* ogólne badania krwi jakies morfologie cholosterole cukry i takie tam
*tsh
*ft3
*insuline
*prolaktynę
*progesteron
Bety nie robiłam, poczekam do środy na test i ewentualnie wtedy.

A kupiłam farbę to włosów Mokka brąz bo juz nie mogę patrzec na ten rudy, błyszczyk do ust oczoje***ny róż i tusz do rzęs L'oreal 4D cos tam :-D
 
dzien dobry :) a wiec jestem w ciazy :)
w piatek pierwszy test 13dpo dzien po spodziewanej @ pozytywny lekka kreska dzis 16 dpo i mocniejsza kreska, tak wiec jak lekarz potwierdzi ze wsio oki zamelduje sie na styczniowkach 2012 :)

I Ty to tak spokojnie mówisz?????????????????
GRATULACJE!!!!

Gumisiu trzymam kciuki za wizytę u gina! :tak:

Kochane, koniec tego przedłużania na siłę, teraz zmykam już do swojej "kochanej" firmy na rozmowę z szefem... Trzymajcie kciuki, żebym nie zemdlała na rozmowie... :zawstydzona/y::shocked2:

Trzymam &&&
sergi powodzenia !!! :))))))

Czytałam ten artykuł... jestem w trakcie wyrabiania sobie zdania, więc nic o matce nie napiszę... na innym wątku ruszyła z kopyta pomoc i do TVN e-mail poszedł i widzę nasza oliwka się angażuje i nie tylko... :)

Narazie angażuję się w dotarcie do prawdy i poznania całej historii,potem pomoc:)))

ja mam podobne odczucia ale troche inne niz to co napisalas w poscie dalej.

Mi sie wydaje, ze ta kobieta powinien sie zajac przede wszystkim psycholog, bo z tego co czytam nie byla ona nigdy przygotowana na to,c o ja z dzieckiem czeka. I nie bede jej linczowac, bo ludzie sa rozni. Nie bede oceniac co matka powinna a czego nie, bo do niczego taka tyrada nie prowadzi. Mysle, ze jednorazowa pomoc finansowa nic tu nie da. Pani jest nieporadna i nie umie sie zorganizowac i w tym jej trzeba pomoc. Pieniadze raz dostanie, nakupuje piluch, jedzenia itpp. a potem kasa sie skonczy i znow bedzie to samo. Ktos musi jej pomoc, nauczyc ja jak sobie radzic, postawic ja na wlasne nogi....




gumisia - wielkie gratulacje i usciski!

Pok,masz rację,do tego jest nieporadna życiowo,zalękniona itp itd



Redaktor dostał 200maili z oferta pomocy,nawet pracy,zadzwoni do mnie jak przebrnie przez maile i opowie mi wszystko,tak to załatwiłam.
 
Gumisia- dzięki...:*

dziewczyny ja tez nie umiem wstawiac zdjęć ,ale Gumisi test to 2 tłuste krechy-nie bladzioszki-tylko oczodajne 2 tłuste krechy!!


Kocurek,Zizi-cześć..

a ja własnie dostałam @-no i ostatecznie po zawodach...

Oliwka- no to czekamy na info..fajnie,ze masz tam znajomego..
 
nniom to jak tylko lekarz mnie wciasnie to tak planuje sie umowic, za tydzien do nigo zadzownie :)

mamitka :(((( tule kochana :*:*:*:*

oliwka dzieki :) spokojnie, na entuzjazm za wczesnie
entuzjazm bedzie jak skoncze pierwszy trymest albo poczuje ruchy i lekarz bedzie widziala ze wszystko ok :)
 
reklama
rureczka : ok :) fajne zakupy :)

kocurek : supe rodbre newsy :)

gumisia :ja teraz poszlam dopiero w 8 tc bo wczesniej lekarz a pozniej my 10dni na wakacjach
ale z poldusiem bylam juz w 6tc i tez widzialam i slyszalam serducho
mysle ze 6tc jest ok :) na pewno koncowka 6tc :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry