reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dlugo na taki wynik czekalam ale sie udalo!!!!
Najlepsze w tym wszystki ze dopiero teraz zaczynam sie martwic na dobre zeby tylko wszystko bylo oki.
 
reklama
Aj Rureczko:))) Kiedy my się pochwalimy takimi fotkami?
Cudne II kreseczki....
Aż mi się znowu zachciało:)
 
jestem życze miłego dnia wszystkim dziewczynkom;)

ja dziś siedze w krzakach ;-( mam doła, temka spadła;( czekam na @ co ja sobie wyobrażałam. Misia89 zktórą zaczynałam starania niedawno urodziłą a ja co..... :-(

rennagratki
 
Kiedys Wam w sumie pisałam ze staranka byly dlugie i pewnie bez wspomagania by sie nie udalo ale coz no po to ktos wymyslil te mwtody wspomagania!!!!!
po odstawieniu tabletek rok sie staralismy i nie wychodzilo. Moje problemy z miesiaczka koszmar jakis. Dopiero w marcu trafiłam do polskiej Pani ginekolog ktora przez leki poprowadzila mnie tak ze udalo sie !!!!!! Za pierwszym razem co dla mnie jest wrecz nie do uwierzenia!!!!
 
hej hej :)
ja juz posprzatane i czekam na kolezanke i zmykam na miasto :)


Dzień dobry ;-)
melduje sie pierwsza;* :-)

Wy pewnie sobie smacznie śpicie albo własnie przewracacie sie na drugi bok i przytulacie do męża... ;-):-)
Zazdroszczee:-D

Ja zaniedługo wychodze do szkoły:-(
a wogole sie nie wyspałam :-(
cała noc bolał mnie brzuch:-(
ehh

uciekam kochane do szkoły :-):-):-)
pa do później !;**

jezuuuuu na ktora ty chodzisz do szkoly ?? :szok:

dzien dobry
@ nie ma
Iwosi nie ma
powinni za chwile przyjechac , bo musimy jechac na to chol... pobranie krwi. jak znowu cos bedzie nie tak to juz nie dam jej meczyc kolejny raz.
wczoraj bylam na randce z mezem, kolacja, lody i spacer. pierwszy raz sami odkad sie Isia urodzila...powiedzialam mu o @ ze sie spoznia i o testach a on mnie przytulil i mowi ze mam miec testy w du... bo cos musi byc na rzeczy jak mi sie spoznia... optymista moj kochany.

kurcze nie ma @ to moze mezus jednak dobrze pociesza ?? :)))
ja jeszcze potrzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& :))

witajcie:)
Pysia-gratki synka

Wiola- &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& dalej-oby testy były do doooopy-zrób bete jak bedziesz dziś z Iwą na badaniu!

Kocurek- cześc kochana:) jak tam Togo? pewnie mruczy koło Ciebie..

jade zawieśc dzieci do przedszkola:)
komu świeże bułki????????zahaczę o piekarnie:)

ooo ja bym zjadla taka swieza , albo rogalika z makiem :))

Dzień dobry:)
Powoli wracam do świata żywych.Boli nadal ale mniej uciążliwie:) Dałam radę wstać i iść do pracy.Muszę sklecić 2 pisemka poważne i zmykam w teren:)
Wczoraj się zapomnieliśmy z mężem i w tym cyklu było pierwsze przytulanko...i to bez zabezpieczenia...to dopiero 9dc ale nie wiem co dalej...tabletek nie zdążyłam wziąć...może jeszcze jeden cykl się wystaramy?
Ja zjadłam hot-dog'a z rana i teraz pije kawkę.

jasne , ze jeszcze probujcie :)) a noz sie uda wlasnie teraz ? :))

Hej :)

Kocurek nie wrócił :-(
Mamitka
ja poproszę rogala z makiem i masełkiem :)

moze jeszcze wroci :)))

witam sie piatkowo !!!!!
Mam pytanko wkoncu mam zdjecia i chce wstawic ale nie wiem jak podpowiedzcie cos prosze!!!!
o udalo sie !!!!

jejku az mi sie lezka zakrecila w oku :)
przypomnialy mi sie moje testy :)
jeszcze raz gratulacje !!!

jestem życze miłego dnia wszystkim dziewczynkom;)

ja dziś siedze w krzakach ;-( mam doła, temka spadła;( czekam na @ co ja sobie wyobrażałam. Misia89 zktórą zaczynałam starania niedawno urodziłą a ja co..... :-(

rennagratki

ewulka w koncu musi sie udac !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)))



i fluidki dla chetnych :)) ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
 
Hej wszystkim!

Ja dziś w domku, na 13 mam lekarza. Idę z tym żelazem, co mi tak spadło no i poradzić się, ile ja przy kompie mogę w pracy siedzieć. :tak: A TV zdominowana ślubem księcia Williama! Chyba na wszystkich programach o tym mówią. :-D

Renna - gratulacje ogromne!!!! Piękne testy! Przypomniały mi się moje! :-):-) Dużo zdrówka i szczęśliwej ciąży!

Ewula - kochana, tulę mocno i podaję czekoladkę:

images


Nie martw się, poczekaj spokojnie do poniedziałku, choć wiem, że to nie jest łatwe... Specjalnie dla Ciebie:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~​

Młodamamusia - hej słonko! :-) Fajnego masz tego piesia! :happy2::tak: A Twój brzuszek piękny!

Boogie - miłego dnia i Tobie! Ale bije od Ciebie optymizm! :happy2::happy2::happy2:

Wiolka - super, że @ nie ma!!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& trzymam nadal! :happy2:

Rurka - mam nadzieję, ze Stefan się znajdzie... Sciskam! :happy2:

Oliwka - dużo zdróweczka dla Ciebie, bidulko!

Dla wszystkich pozdrowionka, a dla chętnych:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~​
 
reklama
Melduje się chętna na fluidki..
Łapię.. Łapię... No dobra, mam... :-)

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny

Renna testy marzenie.. :happy2::happy2::happy2:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry