reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Rureczko:) Cześć,jak to kot...wyszaleje się i brudny,wychudzony wróci w ramiona swej panci:))))
 
Oliwka mam nadzieję, teraz jest sezon na kocie panienki to może chciał troszkę więcej swobody. Ale jeżeli nie, to mam nadzieję, że się przyłasił do jakiegoś dobrego człowieka...
 
Cześć kobietki :-)
jak tylko na momencik, lecę zaraz do lekarza, mamy dzisiaj Echokardiograf, więc mam nadzieję usłyszeć serduszko mojego Kosmonauty :tak:
my już po śniadanku i kąpieli, teraz sączę miętkę ostatnio bardzoo mi smakuje i nie z powodu zgagi :-D

Mama odłożysz jakiegoś bułeczka na drugie śniadanko dla mnie? :sorry2:

Wiolka trzymamy kciuki &&&&&&&&&&&&&

Kocurrku dziś już lepiej, ale o 4 rano miałam pobudkę i prawie do 5.30 nie spałam... Ale mam nadzieję, że drzemka wciągu dnia mi to wynagrodzi :tak: A tak jak napisała Made, pasztet kobietom w ciąży jest zabroniony :-D i tego się trzymam :-D

Karola dobrze, że poprawia się stan zdrowia, mam nadzieję, że nie długo te wstrętne choróbsko Ci odpuści i zostawi w spokoju :tak::tak::tak:

Rurreczko tulam, ale jestem zdania, że Stefff wróci do swojej Pani, jak zgłodnieje, taki szkrab przecież polować nie umie :tak:

Wszystkim STARACZKOM wysyłam świeżutkie, gorące fluidki na dobry początek dnia :-):-):-) prosto od Kosmonauty :-D
A dla CIĘŻARÓWECZEK przesyłam chęci do wstania z łóżek i korzystania z pięknego dnia :happy2:
 
witam sie piatkowo !!!!!
Mam pytanko wkoncu mam zdjecia i chce wstawic ale nie wiem jak podpowiedzcie cos prosze!!!!
o udalo sie !!!!
 

Załączniki

  • P1000610.jpg
    P1000610.jpg
    13,6 KB · Wyświetleń: 26
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry