reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dzień dobry ;-)
melduje sie pierwsza;* :-)

Wy pewnie sobie smacznie śpicie albo własnie przewracacie sie na drugi bok i przytulacie do męża... ;-):-)
Zazdroszczee:-D

Ja zaniedługo wychodze do szkoły:-(
a wogole sie nie wyspałam :-(
cała noc bolał mnie brzuch:-(
ehh

uciekam kochane do szkoły :-):-):-)
pa do później !;**
 
Ostatnia edycja:
reklama
dzien dobry
@ nie ma
Iwosi nie ma
powinni za chwile przyjechac , bo musimy jechac na to chol... pobranie krwi. jak znowu cos bedzie nie tak to juz nie dam jej meczyc kolejny raz.
wczoraj bylam na randce z mezem, kolacja, lody i spacer. pierwszy raz sami odkad sie Isia urodzila...powiedzialam mu o @ ze sie spoznia i o testach a on mnie przytulil i mowi ze mam miec testy w du... bo cos musi byc na rzeczy jak mi sie spoznia... optymista moj kochany.
 
Dzień dobry :-)

Muszę się zaraz zbierać do taty, pomóc mu się ubrać i jedziemy na zdjęcie szwów...

boogie jak samopoczucie dziś??? Mam nadzieję, że wszystkie niedobre myśli i emocje wyparowały :tak:

asionek aaach tygrysy!!!, szczególnie syberyjskie...... aach pumy...... nawet ryśki aaach :-):-)

mlodamamusia ten referat na dzisiaj??? powodzenia w razie czego!!

pysia i oliwka zdrówka i jeszcze raz zdrówka :-)

rureczka i co ze Stefanem...

made oznajmiam, że zamiaruję kawę pić zaraz :-D

wiola witaj... :) ale miły wieczór - musicie tak częściej :tak: no to nadal trzymamy &&&&&&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
witajcie:)
Pysia-gratki synka

Wiola- &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& dalej-oby testy były do doooopy-zrób bete jak bedziesz dziś z Iwą na badaniu!

Kocurek- cześc kochana:) jak tam Togo? pewnie mruczy koło Ciebie..

jade zawieśc dzieci do przedszkola:)
komu świeże bułki????????zahaczę o piekarnie:)
 
kocurku czesc.
pol nocy nie spalam bo sie martwilam o mala...juz chce ja przytulic
hej mama . ja poprosze ta swieza buleczke.
a w wadliwosc testow nie wierze
 
mama :))))) mi ciemną bułeczkę żytnią!! poproszę :))) Togo przyszedł rano do łóżka, zamruczał oszczędnie i zniknął... jak to Togo :sorry2:

no ja też nie wierzę wiolu aale... takie przypadki dziwne czasem się zdarzają - bo jak to możliwe, żeby test wychodzil pozytywny dopiero w 8 tygodniu na przykład :confused: jeśli dać wiarę dziewczynom opisującym takie rzeczy....


Jem mój ulubiony ryżyk z mleczkiem :) a małe dokazuje :))))
 
Ostatnia edycja:
no to kochane wybierac bułki-która jaka chce i jeszcze prince polo kupiłam do kawki:))

Wiola a jakie Ty robisz te test-allegrowe czy jakie???nasza Wisieńka robiła allegrowe i lipa ,kupiła w aptece i II krechy a allegrowe jeszcze po tygodniu od zatrzymania @ nie wychodziły...w zyciu nie mają czułośc 25 skoro apteczne już wychodziły..
 
reklama
Dzień dobry:)
Powoli wracam do świata żywych.Boli nadal ale mniej uciążliwie:) Dałam radę wstać i iść do pracy.Muszę sklecić 2 pisemka poważne i zmykam w teren:)
Wczoraj się zapomnieliśmy z mężem i w tym cyklu było pierwsze przytulanko...i to bez zabezpieczenia...to dopiero 9dc ale nie wiem co dalej...tabletek nie zdążyłam wziąć...może jeszcze jeden cykl się wystaramy?
Ja zjadłam hot-dog'a z rana i teraz pije kawkę.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry