reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
dzien dobry.
ide poczytac co naskrobalyscie przez swieta
just wspolczuje sytuacji w swieta...no i bolu zeba rowniez, super ze juz po wszystkim i ze sie wyspalas
jos witaj w domu:-)milo ze tesciowa zaproponowala opieke nad Poldusiem
dziewczyny jak tam po swietach?
 
Ostatnia edycja:
reklama
witajcie babeczki:)

Wiola- jak tam @-przyjdzie czy nie ???;-):-):-)kiedy masz testować ???

my w tym cyklu dalismy czadu-działania były w czwartek ,sobote,niedziele i poniedziałek-Tom z radościa poszedł dziś do pracy:-D:-D:-Dmówi ,ze wydusiłam Go do ostatniej kropli~~~~o ~~~~o ~~~~o:-D
dziś 14d.c. mam nadzieje,ze jestem już po owu bo i śluzik prawie zanikł i ochota przechodzi...

Just- super ,ze 7-ka poszła won i juz Cie nie mączy:tak:

ściskam wszystkie wtorkowo-ja mam dzis jeszcze dzieci więc bede mniej zaglądać...
 
Jestem i ja:)
Ledwo żyję ale żyję.
Josephine...ja jakoś szczególnie z tych zdjęć nie jestem zadowolona...Gruba jestem więc nie wyglądam:( Ale dziękuję.
 
czesc mamus:-)
super ze tak ostro dzialaliscie i tzrymam kciukasy.
a u mnie @ powinna przyjsc w niedzile a nadal jej nie ma , sluz bialutki, taki jak sciente bialo od jajka .
czekam az przyjdzie listonosz z zamowionymi testami, a jak dzis nie dzijdzie to jutro kupie bo ide z Iwcia na badania krwi.
:-):-):-)
a tak w ogole @ mi sie spoznila tylko raz w zyciu, jak bylam w ciazy z Iwa a tak zawsze jest jak w zegarku, mama nadzieje ze tym razem nie jest ten pierwszy raz co sie spoznia bez powodu...nakrecilam sie niezemsko.
Lukasz w swieta sie pochwalil ze staramy sie o dzidzie , reakcje byly mieszane
 
Ostatnia edycja:
Oliwka- zdrówka życzę ..

Wiola- ooo widzisz -i to jest dobra wiadomość ,ze jej nie ma-i niech nie przychodzi-masę &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& &&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& zaciskam-daj znac jak tylko bedzie wynik:))


śmigam z dziecmi do ogrodniczego-z jednej strony tarasu chcę posadzić tuje więc jadę część już dzis zakupić :))

papa:)
 
witam sie i ja wtorkowo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Chcialam tylko napisac ze wczoraj testowanko i piekne 2 kreseczki!!!!!!!!!
Mam nadzieje ze to nie sen chcialam fotke wkleic ale nie za bardzo wiem jak
 
mamus milego wypadu na zakupy...w tym markecie ogrodniczym powinni ci dac upust dla stalego klienta:-)
my tez dzis dzien spedzimy na ogrodzie, za chwile ma przyjechac kolezanka z dziecmi
renne gratulacje:-)
robisz edytuj wiadomosc , wtedy edycja zaawansowana i wchodzisz w zalaczniki , wtedy dodaj plik i zgrywasz zdjecie z komputera
 
Ostatnia edycja:
Renna gratulacje:)
Kliknij na ''odpowiedz'' i jak piszesz wiadomość u góry są ikonki,najedź na nie po kolei i będzie ''dodaj obrazek'',kliknij i będzie ''wybierz plik'' po czym ''wgraj plik'' i już:)
Za pierwszym razem to wygląda na skomplikowane ale nie jest:))

I nastała cisza....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzień dobry :-) ;-)

Ja dzisiaj jakos sie nie wyspałam :-(
cos mnie czasami brzuch pobolewa:-(

Reene graruluuje!!!;****
Oliwka Wiolka witajcie ;-):-)
Mamita 3mam kciuki !;* ~~o ~~o ~~o ~~o DO CELU !!;** ;-)
Asionek bede się obcinać ale jak to jeszcze nie wiem wyjdzie w praniu ;-)

Włosy umyte jeszcze oko pomalowac i do fryzjera ;-) :-)
 
reklama
Karola ja jestem wróciłam właśnie z pod prysznica, teraz robię się na cielesne bóstwo :-D

Tak się zastanawiam co tam u Kocurka, bo tak długo się nie odzywa :confused2:
Made też gdzieś przepadła... Ciekawe jak się czuje? MADE jak się czujesz???:-)
Balbinka pewnie siedzi w ogrodzie, albo psiakami się zajmuje...:-)
Mama uciekła do ogrodniczego, o nowe kwiatki:-D trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&:tak:
Jos z Poldusiem spędza czas :confused:
Młodamamusia a Ty gdzie się podziewasz?:-)
Wisienka jak przeżyłaś święta? Byłaś królewną??;-)
Pysia jak tam święta?:-)
Sergee jak reakcja rodziny?:-)
Dziewczynki wszystkie o których nie napisałam jak wasze samopoczucia i jak czas świąteczny Wam minął?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry