reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Asionku idę jeszcze raz na pogotowie, bo mam podwyższoną temperaturę :-S muszę coś zrobić, bo noc jest długa, a ja ledwo żyję... :baffled:
 
:-D:-D:-D

PARSZYWA SIÓDEMKA usunięta!!!!!! Dziewczyny niewysłowiona radość panuje w moim sercu, bo czeka nas spokojna noc, wyśpimy się z Maluchem i jest spokój i siódemka z dwoma obleśnymi korzeniami wyrwana :-D Chyba mimo, zmęczenia fikniemy koziołka!!!!! :-D męczarnia zakończona :-D
 
hej
wrocilismy z wakacji ufff :)

asionek : notorycznie mylisz Jos i Just :) hihihihihihihi

oliwka : kuruj sie!
ps. wtedy wieczorem jednak sie skusilam i obejrzalam fotki :) tylko mi mase czasu otwieralo watek i juz nie zdazylam napisac, bo bateria padla :))))) ale super sa i z tego co pamietam a mam dosc dobra pamiec to moje ulubione to 55 i 64 ;)

just : wspolczuje sytuacji... wiem co czujesz... raz w zyciu i tylko przez 3 zas**e mieisace mieszkalam z 1 dziewczyna kolokatorka kazda miala swoj pokoj i tez mi numer wywinela jak akurat rodzice do mnie przyjechali, po dluggiej podorzy wchodzimy do domu o 21h a tam impreza! ona + 2 kumpli drinki i chata zafajczona! bylam wsciekla, rodzice sie z nerwow nie wyspali
na szczescie pozniej chodzila na paluszkach i na koniec przeprosila i kupila rodzicom kwiatka.. ale faktycznie niekotrzy to ZERO kultury... trzeba to puszczac w niepamiec, bo by czlowiek na takich cala energie zyciowa stracil...
ps. ciesze sie ze zab z glowy :)))))))))))))

a ja padam na pyszczek... kapie sie i ide spac...

mama i ktos jeszcze pytal o reakcje rodziny na wiesc o ciazy :)
Narazie wiedza tylko moi rodzice - przez telefon bo sa daleko, oczywiscie ze sie bardzo ucieszyli
no i teraz jak mielismy okazje "oko w oko" na urlopie to powiedzielismy tez tesciom
im chcialam powiedziec pozniej, bo to jeszcze wczesna ciaza i wszystko sie moze zdarzyc
ale nie dalo sie tego ukryc bo chcac nas ugoscic serwowali codziennie jakies winko + ostrygi, owoce morza, to czego w ciazy jesc nie mozna!!!! wiec im powiedzielismy :)
tez sie bardzo ucieszyli, tesciowa sie wrecz wzruszyla :)
mam teraz nakaz przyjezdzania jak najczesciej, zeby tesciowa nim zacznie sie przedszkola zajela sie cale dnie malym a ja zebym odpoczela i wysypiala sie :)
biorac pod uwage ze miedzy 17 maja a 21.06 maz jest ciagle w rozjazdach na 4 krancach swiata zamierzam skorzystac z okazji i leniuchowac ;)
 
Dobry wieczór ;-)

jestem pooglądałam tytanica cz 2 i jestem ;-)

A wy pewnie juz śpicie ? :-(
no ja tez bede pomalutku uciekać bo jutro czeka mnie wyprawa na miasto i do fryyyzjera:-D:-D ;-) czas zrobic coś z tymi włosami ;-)

Just to dobrze ze ząb wyrwany :-)
Jos ma dzisiaj same 2 w suwaczku ślubnym ;-)


karaluchy ( ;
;***

 
Ostatnia edycja:
:-D:-D:-D

PARSZYWA SIÓDEMKA usunięta!!!!!! Dziewczyny niewysłowiona radość panuje w moim sercu, bo czeka nas spokojna noc, wyśpimy się z Maluchem i jest spokój i siódemka z dwoma obleśnymi korzeniami wyrwana :-D Chyba mimo, zmęczenia fikniemy koziołka!!!!! :-D męczarnia zakończona :-D

ciesze sie , ze problem z glowy :)))


Jos nie myle ;))
fajnie , ze wakacje udane :)


Mloda , a ty co znowu chcesz na glowie robic ?? :)))

dobranoc :)
 
reklama
:-D jestem dzisiaj pierwsza!

Musę się pochwalić, noc w całości przespana, na obu bokach :tak::tak::tak: Jaka to przyjemność móc się wreszcie wyspać w normalnych warunkach :rofl2:

Dziewczyny wstawać szkoda pięknego dnia!!!! :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry