reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Cześć wszystkim Paniom:)
Ja ledwo żyję,rozłożyło mnie:( Lecę zaraz do lekarza,bez antybiotyku się raczej nie obejdzie.
Bogusiu,przykro mi:( Beznadziejnie się zachowali.I ten ząb:(((
Mama witaj:)
Młodamamusia cześć:) Nie,ja się nie dałam i zakaz jest lania w domu:)))
Josephine właśnie...jak rodzina na wieść o fasolce?

Ale mi źle:(
 
reklama
hej melduje sie i ja :)


Witam ponownie :-)

Jos dzisiaj kolejny dzień pakowania moich gratów, zrobiliśmy już trzy kursy do nowego mieszkania i jeszcze ze trzy na nas czekają :szok: ja nie wiem skąd ja tego wszystkiego nazbierałam :zawstydzona/y:

super , ze coraz mniej roboty zostalo i niedlugo pojdziesz na "swoje" :))

Boli bo się jeszcze zdenerwowałam... Żona ojca nie wpuściła go do domu po tym wyjeździe do mnie...I teraz mieszka od czwartku u babci :wściekła/y: i generalnie jest słabo, bo kuzyn mojego współlokatora przyprowadził sobie dziewczynę na noc, a w tym samym pokoju miała spać mama i jej przyjaciel, wczorajszą noc już tam spali, chłopak nawet nie zapytał nas, czy to nie będzie jakimś faux pas, że i on i jego laska i moi goście będą spali razem.... JESTEM WŚCIEKŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kurcze wspolczuje beznadziejnej sytuacji :((
no co za gamonie ,ze innaczej nie napisze :/
zero kultury .... bylo ich opierdzielic gdzies na boku i tyle :)


Just super , ze wakacje udane :))


Mama witaj :))

Mloda tutaj nie znaja tej tradycji .... obleje sie sama pod prysznicem hehe

Oliwka zdrowka duzo zycze !!!
 
Ledwo żyję....

Karolu widzisz chyba na spokojnie te święta dla nas nie mogą się odbyć :-( jedź do lekarza i weź lekarstwa lepiej się nie męczyć :no:

mnie nadal boli, ale znalazłam już gabinet dentystyczny koło mojego nowego mieszkania i jutro zamierzam tam pójść na rwanie tego zęba, bo nie nadaje się do leczenia, a ja nie mam zamiaru męczyć się dłużej jak już urodzi się Maleństwo... Całe szczęście to siódemka, mam za nią jeszcze ósemkę, więc nie zostanę z dziurą :-(

Mogę powiedzieć, że już mieszkam na nowym mieszkaniu teraz tylko ułożyć, jutro tam pójdę po dentyście, łóżeczko już stoi złożyliśmy 15 minut temu, tylko to mnie ucieszyło...


Przepraszam, że zalewam Was taką falą negatywnych uczuć, właśnie odjechali.....:no::angry::angry::angry::angry::angry::angry::no2:
 
Just pisz co cie na serduchu lezey w koncu po to tu jestesmy :)
rodzice pojechali ?? kurcze szkoda , a nie mogli sie przespac u ciebie na nowym mieszkaniu ??
fajnie , ze juz coraz wiecej zrobione i nawet lozeczko stoi :)) moze jakies fotki pozniej dasz ?? :))
 
Jeśli dam radę tam pójść jeszcze dzisiaj, to zrobię fotkę
Pojechali, bo stwierdzili, że mają swój honor i nie będą takich cyrków robić, rozumiem ich i jest mi bardzo smutno, bo cieszyłam się, że są tu ze mną i jeszcze w nocy ten ząb :-(
 
Oliwka u mnie zakaz nie obowiązuje ;-) troszeczke oblana zostałam ale troszeczke ;-) :-D

mrnreklam7 kto to jest ?????
 
reklama
Jeśli dam radę tam pójść jeszcze dzisiaj, to zrobię fotkę
Pojechali, bo stwierdzili, że mają swój honor i nie będą takich cyrków robić, rozumiem ich i jest mi bardzo smutno, bo cieszyłam się, że są tu ze mną i jeszcze w nocy ten ząb :-(

kurcze przykro mi , ale tez rozumiem rodzicow :( ahh co za ludzie normalnie niektorzy mlodzi nie maja kultury za grosz :/

Dzień dobry :)

Jak mijają świeta?

hej :)
a dobrze mijaja , spokojnie bardzo :)

Oliwka u mnie zakaz nie obowiązuje ;-) troszeczke oblana zostałam ale troszeczke ;-) :-D

mrnreklam7 kto to jest ?????

spam :/ na watku mamus pazdziernikowych tez to jest :/ trzeba usowac i tyle
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry