reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Witajcie dziewczęta :-)
Oczywiście, nie nadrobię Was i przepraszam, że nie zajrzałam przed i w trakcie świąt. W sobotę o 5 rano byliśmy w drodze do Drezna, wróciliśmy późno, potem szał ciał w święta i teraz mam chwilkę usiąść przed komputerem :tak:
Mam nadzieję, że święta upłynęły miło, u nas była piękna pogoda i jak nigdy te 2 dni w miarę się dłużyły :-)
Buziaki, będę Was podczytywać ;-)
 
No to nie ciekawie :no:
czekaj pakuję w woreczki kanapki i wysyłam DHL-em ;-) ale pamiętaj, żeby zjeść coś konkretnego, bo przy lekarstwach pusty żołądek, to nic dobrego.
Ja idę zaraz po swoje wyniki i wyruszam na podbój chaosu w nowym mieszkanku, ciuchy muszę sobie na spokojnie poukładać, posortować. Może odłożę coś dla mojej siostry, ona teraz tak schudła :szok: nie poznałam jej jak zobaczyłam w pierwszej chwili, jak na 16 latkę miała trochę za dużo ciałka i jej to bardzo przeszkadzało, a teraz jest laska :-D Powiedziała mi, że ja przybieram, a ona chudnie :-D cieszę się, że powoli pozbywa się kompleksów :tak:


:-D moje wywoływanie z krzaków przynosi efekty :tak: Balbinko jesteś kolejną wywołaną w tym poranku :-D

Balbinko dobrze, że u Ciebie wszystko dobrze, ja święta zakończyłam szybko, w niedzielę wieczorem potworny ból zęba, cała noc w męczarniach, nad ranem wizyta na pogotowiu dentystycznym, znów męczenie się i wieczorem zbawienie! Wyrwałam na tym samym pogotowiu parszywą siódemkę i noc przespana w całości :rofl2:
Pozdrawiam i mam nadzieję będziesz już teraz z nami znów :tak:
 
Ostatnia edycja:
jestem-zakupy zrobione i rozpakowane,ziemia kupiona i 4 piękne tuje(narazie 4 bo wiecej sie do bagażnika nie zmieściło-zakupy;/)

zrobiłam kawkę i śmigam wkopać-słonko pięknie świeci,dzieci na ogrodzie więc i ja idę korzystać :)))

Just- dzieki za &&&&&&&&&&&&&& trzyyymaj :)
Wisieńka,Balbinka-heloł:))
Oliwka- zaraz wyslę dhl'em jakąś bułeczkę świeżą i pomidorki koktaliowe:))

dostałam smska od siostry z Wietnamu-jezdziła na słoniach-mieli przeprawę przez rzeką ,jadła węża,płyneli łódką po Mekongu,byli w Sajgonie-pogoda super i ogólnie są zachwyceni.....takim to dobrze-ale ja nie narzekam-mam swój sajgon w domu:)))))))))))))))))
 
Dzięki Wam dobre kobietki:)
Mama...cóż fajna wyprawa:) Też by mi się przydały wakacje...chociaż ja wolę błogie lenistwo:)
 
Uciekam kobietki, jak już ogarnę, to zrobię fotki i zaproszę Was na wycieczkę po moim mieszkanku :-D

Tym czasem życzę Wam przyjemnego popołudnia życzę :-)

Balbinko na całe szczęście jest już po i ulga jaką poczułam po pozwoliła mi szybko zapomnieć o tych dwóch dniach męki :happy: Jedynym wspomnieniem, jest tylko dziura i rana w buzi, ale to już nic w porównaniu z tym co było wcześniej UFFFFF! :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Karola mam, tylko jeszcze u znajomej, ostatnio miałam sobie zobaczyć jak wygląda i nauczyć się obsługi, ma duże koła, więc nie będzie tak trzęsło na wertepach, ciemny w kwiatkowy wzór, całkiem spoko, jest i wózkiem głębokim i spacerówką, tylko nigdzie nie ma żadnej nazwy tego modelu...:dry:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry