reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dziewuchy ależ się rozleniwiłam, cały wieczór przed tv :)

znowu mam więcej śluzu.
 
reklama
Jestem z powrotem! :)
Zakupy udane. Bluza koszulowa koloru granatowego i... komplecik bielizny tego samego koloru. Ale bardzo bardzo fajniutki :) Czekam kiedy bede mogla zorganizowac dla Borysa SEX W WIELKIM MIESCIE (mieszkam w Hanoverze:) :-D Ale polepszylo mi sie. Mialam jeszcze do kumpeli jechac, ale cos mnie przymulilo. Jeszcze do tego wciagnelam wielkiego donera, ze jeszcze czuje jego smak :zawstydzona/y: Chyba za duzo spacerkow na dzis, wiec z lozka juz do Was pisze.
Rurka super, ze sluz jest. Musi to byc to :tak: Ja czekam na Twoje wyniki w poniedzialek &&&&&&&&&
 
Lazurowe widze zakupki udane , fajnie :)

ja caly dzien prawie przespalam :/ coz to napewno nie byl moj najlepszy dzien... ciekawe kiedy to sie skonczy ??

Rurka &&&&&&&&&&&&&&&&& :)
 
mdlosci , mega sennosc i jakas deprecha :/ juz powoli sie przyzwyczajam , ze mam takie dni niestey do du...
trzeba przez to przejsc , wyjscia juz nie mam :)
 
jestem.

dzis dzien uplynal na zakupach, poszukiwaniu slubnego garnituru i dla mnie na gotowaniu. Narobilam sie jak dziki osioł. Ale przy okazji 2 pary butow wpadly. Gdyby M. ze mna nie bylo to wciagnelabym jeszcze jedne buty i torbke ale mi truł, ze dopiero co torebke kupowalam i nie rozumiał, ze kopertowka to co innego :)
Potem sie nagotowalam, ze hej po czym slyszalam ciagle tylko "dla mnie malo", "tylko maliutki kawalek" - no kurxe! gdybym wiedziala, ze robie dla krasnoludkow to bym kanapki zrobila :) no nic. Teraz juz posprzatalam wszystko i mam zamiar odpoczywac. W domu upal dziki, bo jej zimni - chodzi w pelnym ubraniu i na to szlafrok i ciagle mowi, ze jej zimno. A ja juz nie mam czym oddychac i normalnie zatyka mnie w klatce. Zagryzc zeby i byle do wtorku :)
Poza tym jest bardzo miło :) M. dzielnie odpiera wszystkie weselne pomysły :)

lazurowe - ciesze sie, ze u Ciebie lepiej!

rurka - ze Ty masz cierpliwosc czekac do poniedzialku! Siknij uparciuszku :) a wlosami sie nie przejmuj zupelnie - maja te zalete, ze odrastaja :)

made - no kurcze zesz Cie dopadło! Mam nadzieje, ze uda sie szybko zwalczyc te zakrzepice. Mnie bardzo ostrzegal lekarz jak bralam progesteron, ze jakby tylko noga/nogi puchly lub bolaly to od razu dzwonic, bo tak dziala progesteron, ze moze powodowac zakrzepice - al jestem ciekawa teraz, bo myslalam, ze chodzi tylko o sztuczny prog (luteina, utrogestan) a teraz sie zastanawiam czy ten naturalny ciazowy tez moze takie jaja robic.



pozdrawiam cala reszte gangu olsena!!! milego wieczoru kochane!
 
Asionek no takie juz uroki ciazy, ale na pewno poradzisz sobie, bo przeciez czego sie

nie robi dla naszej dzidzi :)

pok cierpliwosci zycze do wtorku :)

Ja szykuje sie powoli lulu. Dobrej nocki kobietki. Do juterka :*
 
Dobry wieczór :*

jest tu jeszcze ktoś?
;-)

Just u mnie wszystko ok
:-) zdrówkodobrze;*

Byłam dzisiaj u kumpeli ktora ma 7miesieczną corcię
:-) mowie wam taka kochana :-)
No i przy okazji podarowała mi spodnie ciązowe i bluzke :-)

kochane ciotki uciekam bo jutro na 7 rano do kościoła na msze za dziadka jede
:-)
No i pewnie na rodzinny obiad :-)

Więc miłej niedzieli życze
:-) :-) ;-);-)

Karaluchy ( ;
 
Ostatnia edycja:
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry