reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Buziaki :-)
Trzymajcie za mnie kciuki Babeczki, bo mam za godzinę egzamin z angielskiego... Tymczasem uciekam się pouczyć jeszcze ;-)

Rurka
trzymam kciuki kochana, a kiedy na betę idziesz?.....

Oliwkakarolina ospa to nic przyjemnego, ale bardzo dobrze, że Ninka przechodzi ją teraz... Ja się "załapałam" na ospę dopiero w wieku 15 lat i to był koszmar dla mnie.... A moje rodzeństwo w podstawówce i przedszkolu przeszło ją bez najmniejszego problemu... Im człowiek starszy, tym ma gorzej... Wszystko będzie dobrze :tak:
 
Ostatnia edycja:
Serg jutro.

Wiecie co? strasznie się wystraszyłam :( przytulanko rano było i to był błąd. Pojawiły się śladowe ilości krwi, minimalne dosłownie. Sprawdzałam później i papier czysty był. Później znowu, i też czysto. Nie wiem co to, może i @, ale u mnie nigdy nie zaczynało się w ten sposób, od razu był potop szwedzki :((
 
Spokojenie Rurrrka....moze @ się rozkreca... u mnie teraz rozkrecała się 2 dni i dopiero dzisiaj jest potop szwedzki....a zawsze miałam od razu mocne krwawienie...troche tez mnie brzuszek pobolewa:/

Piekna pogoda Juuupi WIosna zycze Wam wiec kobietki spokojnej niedzieli:)
 
Rurka, mało prawdopodobne, że to @ ma przyjść, skoro to "plamienie" skończyło się tak szybko jak się zaczęło ;-) Trzymam kciuki Kochanie jutro za Ciebie, bo według mnie masz ogromne szanse na zostanie mamusią jeszcze w tym roku :laugh2:

Zbieram się na angielski, trzymajcie za mnie kciuki :tak:
 
reklama
przyszła @

We wtorek idę do gina po clo. K***wa mać, 8 dni spóźnienia, teraz to już do ładu z cyklami nie dojdę :|
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry