reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Hej dziewczynki, ja dzis polprzytomna :eek:

rurka no zesz wredna @ :wściekła/y: ale dobrze przynajmniej nowe staranka bedziecie mieli.

lazurowe ciesze sie ze u Ciebie juz lepiej i gratuluje udanych zakupow :-D

Ja poprostu zwariuje niedlugo. Od jakis 5 dni nie moge wieczorem zasnac do 2-3 w nocy a potem budze sie po 8 i taka wyrypana przez caly dzien jestem :crazy: Nie wiem co mi sie porobilo ale juz jestem wypompowana tym niespaniem.
 
Witam się niedzielnie z kawką! :-)

Rurko - strasznie mi przykro z powodu @... Wiem, co czujesz, też miałam takie cykle... :eek: Tulę mocno, i nadal trzymam kciuki za Twoje staranka! Choć wiem, ze teraz to marna pociecha...

Sol - hejka! Miłego dnia!

Mikusia - co u Ciebie?

Oliwka - dużo zdrówka życzę! Mam nadzieję, ze Wam szybko minie ta ospa...

Sergeevna - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za egzamin!

Gosia - witaj! Słyszałam, że bezsenność może towarzyszyć ciąży... Mam nadzieję, ze nie potrwa to długo!
 
hej wszystkim

rurka : :((((( kciuki za nastepny cykl &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
milej niedzieli wszystkim!
 
Rurka, bardzo mi przykro... :sad: U mnie tez było prawie 10 dni spóźnienia z @... I też nie wiem, jak to teraz będzie... :sad:

Dziękuję za trzymanie kciuków, Babeczki! :tak: Ja już po egzaminie, ufff..... Nie było łatwo :-(
 
mary - taki mało miły ten dzień :-( Staram się na wszystkie sposoby odwrócić swoją uwagę od Saia ale ciężko :-(
 
hej :)

u nas pogoda fatalna wiec spie sobie po calych dniach prawie i nocach ... az moj maz sie zastanawia czy jakas chora nie jestem hehe

Zbieram się na angielski, trzymajcie za mnie kciuki :tak:

trzymam mocno !!!!!!!!!!!!!!!!!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

przyszła @

We wtorek idę do gina po clo. K***wa mać, 8 dni spóźnienia, teraz to już do ładu z cyklami nie dojdę :|

przykro mi bardzo :((((((


Sol a co to za Avek ??
 
Witam się niedzielnie :-)

niedawno wróciłam od babci juz po kościele później było sniadanko u babci rodzinne pogawedki :-)

Wkoncu babcia bedzie miała pierwszego prawnuka :-)

No a poźniej tata wziął nas na rodzinny obiad do resturacji :-)
Mowie wam ale sie najadłam ze ciężko mi sie szło heh :-) :-D

A wam jak mija niedziela kochane ?;-)

Rurkaa pprzykro mi :-( 3 mam kciuki za kolejne cykle ! :-)
Sol co to za avatar ? :-(
 
W trzęsieniu ziemi a dokładniej w jego skutku zginął mój kolega - dzisiaj rano dostałam wiadomość że odnaleźli jego ciało :-( Był u kolegi w odwiedzinach - dom się zawalił z nimi w środku :-( Miał 27 lat :-( Próbowałam się do niego dodzwonić od piątku ale bezskutecznie - jakimś fartem aparat nie uległ zniszczeni i z pomocą GPRS go znaleźli :-( Ciężko mi dzisiaj :-( Był dobrym kumplem - co roku wysyłał mi filmiki ze spacery po parku pełnym kwitnących wiśni :-) Jemu nie przeszkadzało że nie znam japońskich zwyczajów i nie obrażał się jak palnęłam gafę :sorry: nawet się ze mnie wtedy nie śmiał tylko tłumaczył :-) To dzięki niemu zaczęłam się uczyć jego języka choć do łatwych nie należy i bardziej go kaleczę niż niemiecki :-p Zawsze się na skypie świetnie bawiliśmy bo gęsto próbując coś powiedzieć po japońsku głupoty mi wychodziły a on kaleczył na maxa polski :-D Będzie mi go brakować :-(

Spadam obiad robić - nie chcę wam psuć ładnej niedzieli :-)
 
reklama
Sol kochana wcale nie psujesz nam niedzieli ! Jak mogłaś tak pomyśleć! :-(
Przykro mi :-( 3maj się kochana :***
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry