reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Rurka nie przejmuj się,na szczęście włosy odrastają:)))
Wiem jak to jest,dlatego też chodzę tylko do sprawdzonej fryzjerki.
Ale mam lenia.
Idę na chwilkę z pieskiem na dół.

Już nie muszę...kupol pod drzwiami:(

Znowu weszłam i znowu cisza... :(
UCIEKLI WSZYSCY?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Rurka jakos sie trzymam. Staram sie duzo nie myslec. Fizycznie to nic mnie nie boli, a plamienia juz praktycznie wcale nie mam. Wlasnie wykapalm Elvisa i zamierzam sie do obejrzenia jakiegos filmu.
B. wlasnie wyszedl i probuje zadzwonic do niego, ale nie odbiera telefonu. Rozwale mu ten telefon!!!! Juz 2 razy rozbilam jego foon o sciane, bo stwierdzilam, ze jak nie odbiera ode mnie to znaczy, ze nie potrzebuje telefonu. Ale wredna jestem, co???? :sorry:
 
jajku jaki dzisiaj u mnie zamulony dzien :( samopoczucie do du.... , pogoda jeszcze gorzej :(

Rurrka nie placz wlosy na szczescie odrastaja :) ja nie chodze tutaj we Fr do fryzjera , bo sa koszmarni , jeszcze zaden mnie nie scial jak chcialam ( nic wielkiego na dodatek ) , a juz rekord pobila baba co miala mi zrobic odrosty z kolory ciemny braz na ciemniejszy braz , bo na taki farbuje i malo zawalu podczas suszenia nie dostalam jak zobaczylam , ze mam wlosy od czybka do polowy dlugosci pomaranczowe , a reszta czarna !!!!!!!!!!!! myslalam , ze jej wbije nozyczki w ten puty leb
i jeszcze mi debilka tlumaczyla , ze to nie jej wina tylko moja , bo przed farbowaniem z czarnego na czarny musze dekoloryzacje zrobic :szok: no myslalam , ze padne :/

Lazurowe dobrze , ze sie niezle czujesz :) i wodze duzo w tobie optymizmu !! super :) dzieki temu latwiej wszystko tam sie zagoi i ty szybciej dojdziesz do siebie :)

kurcze biedna Made z tym szpitalem :(
 
Asionek witaj kochana :) Nom, nie jest az tak zle dzisiaj ze mna. Staram sie ciagle czyms zajac, zeby nie myslec o TYM.

Swoja droga niezla mialas przygode z tym farbowaniem. Ja nie klade farby u fryzjera tylko sama w domku, ale ja mam

krotkie wloski, wiec to bardzo latwe :)

Doopa z mojego ogladania filmu, bo znowu mam wolny internet :dry: Moze na zakupy pojade. Do 20:00 otwarte centrum

handlowe, wiec moze cosik sobie kupie. Czekam teraz na B. (w koncu odebral telefon i mu sie niezle dostalo:)

Tymczasem poleguje troszke i czekam, az tu wiecej mamusiek sie ujawni, bo cos taka cisza zapadla... :confused2:
 
Ostatnia edycja:
Oj cisza, cisza tutaj. Ja zrobiłam sałatkę jarzynową, tak mi się jakoś zachciało. Umyłam włosy, wysuszyłam, nie jest tak źle, ale więcej do tej baby nie pójdę. Jakoś się przemęczę te 2 - 3 miesiące i wracam do poprzedniej fryzury!
 
witam kochane :-) co tam ?
jak mija sobota ?;-)

Ja juz po obiedzie i chałupa posprzątana :-)

Rurka wstaw foto :-)
 
Ostatnia edycja:
Lecem kobitki na te zakupy :) Polepsza mi dzien na pewno. Napisze Wam potem co nabylam. Tymczasem :*
 
Jestem z powrotem. ;-) Kasa puszczona na trochę ciuszków i piękne filiżanki! :happy::happy::-D:-D I już po obiadku - M. jest normalnie mistrzem! :-):-):-)

mary dzieki kochana, u mnie lepiej. Staram sie czyms zajmowac, zeby nie miec chwili na zbyt glebokie myslenie, bo to automatycznie doprowadza mnie do placzu... A jak u Ciebie?

Lazurowe - cieszę się ogromnie, ze lepiej u Ciebie! Zobaczysz, czas ukoi ból, choć zapomnieć się nie da... Tulę! A u mnie OK. Dziś mija tydzień od owulki. Czekam do nast. soboty i będzie test. Zobaczymy, czy coś wyjdzie, czy nic. :zawstydzona/y: Miłych zakupów!

Młodamamusia - hej, kochana! Ale z Ciebie śliczna dziewczyna - po awatarku widzę! :-) I jaki fajnyyyyy piesio! :-)

Rurka - widzisz, po umyciu lepiej, a jak popróbujesz z układaniem, to może będzie jeszcze lepiej! :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej wszystkim
u nas tez mulasty dzien ... popsalam popoludniu troche i doszlam do siebie

pok : okiiii nie skumalam... moja normalnie jest mila, a na 100% jej najwikesza zaleta jest fakt, z ejest bardzo pomocna
wystarczy telefon, ze jestem chora, slaba itp a ona wsiada w pociag i przyjezdza zajac sie malym, 800km w godzine jest spakowana i 4 godizny pozniej u nas
jak studiowalam to cale wakacje zajmowala sie malym jak pisalam magisterke, i wiele mam takich "awryjnych" sytuacji, gdzie pomogla
PROBLEM jets w tym, ze z drugiej strony jets ciekawska i wlasnie pewnych rzeczy nie potrafi nieskomentowac
wiec teraz jak ma przyjechac mi pomoc jak jetsem chora, a ja mam wysluchiwac jej komentarzy w stylu ze za duzo wydajemy, ze komoda malego peka, ze pokoj to sklep zabawkowy, albo patrzec jak probuje sie podpytac o to czy tamto i dawac jej delikatnie do zrozumienia ze nie jej sprawa... to mi rece opadaja, tak mnie to meczy ze stwierdzilam w grudniu, z ewiecej energii mnie kosztuje ona jak jetsem chora, niz zajmowanie sie dzieckiem z goraczka
wiec nastepnym razem: nie dzwonie po nia! :)
chcialabym miec taka spokojna i malomowna
w sumie gadanie mi nie przeszkadza, bo sama jestem gadula
ale jesli to gadanie normalne, rozmowa! a nie kwestionowanie naszych wyborow czy chamskie wypytywanie sie :)

rurka : wlosy odrosna szybko, nie martw sie
dziewczyny nie katujcie jej prosbami o zdjecie! niech dziewczyna ochlonie!!!! :)

lazurowe : super ze humor lepszy juz! udanych zakupow!
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry