reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mlodamamusia18 fantastyczne wiesci :-) No i potwierdzone w 100%, ze to

chlopczyk, fiu fiu :) Ja mojej wizyty tez doczekac sie nie moge, a jeszcze bardziej tego

jak bede czula kopniaki mojego bobaska w brzusiu :) Udanych zakupow i wracaj do nas

szybko, bo cos cichutko sie zrobilo. Gdzie jestescie babeczki? Wylazic z krzakow :-D:-D
 
reklama
Ciotki jestem juz po wizycie :-)
:-D

Wszystko w porządeczku ;-) mam zdjęcie główki, ptaszka ( słowa mojej gin ) :-)
Rafałek waży 1200 ;-)
termin porodu według USG mam na 29 maja ;-)

A tymczasem uciekam na zakupy fajną bluze upatrzyłam sobie ;-)
bede za niedługo ;**
BAJ ;*

matko! juz 29 maja! toz to zaraz :) zleci jak z bicza strzelil! Pieknie, ze wszystko si :)


co tu za cisza!? wylazic! myslalam, ze jak wroce z silowni to bede miec co czytac a tu taki zawód! :(
lece wstawiac ostatnia pralke i szykowac cos jesc, zeby potem miec czas na odrobienie lekcji :)

buziolki
 
Hej laseczki :-) Na chwilke wlecialam. MLODA ciesze sie, ze nie bedziecie musieli myslec nad innym imieniem dla Rafalka :-) My jutro jedziemy na 13ta do Katowic na badanie prenatalne. Plcia juz sie tak nie przejmuje jak zdrowiem malenstwa. Lekarze mowia , ze jest wszystko ok, a jednak mam skierowanie, jednak jakis niepokoj mnie ogarnia. Jeszcze tydzien temu mialam dobre mysli i spokoj ducha, a dzisiaj laze z kata w kat. Moj wpadl na pomysl, zeby jechac na zakupy ubraniowe, pomimo mojego chorubska. Kochany jest, wie czym odwrocic moja uwage. Plakac mi sie chce. Lece.
 
Libby nie martw sie. Skoro lekarze mowia, ze jest oki, to znaczy ze tak jest. A co do badania to poczekaj na wyniki, nie ma co sie niepokoic. Lec na zakupki, wylowisz moze cos fajnego na poprawe nastroju :) Przyjemnosci zycze :*
 
Hej dziewczynki!

Wlatuję na momencik. Jestem już z pracy, ale dziś myślałam, ze umrę! :szok: Nie dość, że nie spałam w nocy, to w pracy łeb mi pękał, kawa podchodziła do gardła, a tymi durnymi otrębami to już prawie wyhaftowałam podłogę w WC!!! :szok::eek: Ciężko zniosłam dzień i jestem okrutnie zmęczona, więc idę spać. :confused2:

Oliwka, Ewula - kochane, przykro mi z powodu @, ale nadal ślę masę kciuków za nast. cykl!!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Rurka - przepraszam, nie doczytałam, jak tam test? Robiłaś?

Wszystkie Was pozdrawiam, ale nie mam siłki siedzieć. Wlecę później.
 
Libyy 3mam kciuki ;* bedzie dobrze :-)

no i zakupiłam bluze z pyszczkiem świnki na cycach :-D ;-)
 
MłodaM bardzo się cieszę, że wszystko ok:))
Pokaż bluzę :D

Mary nie robiłam. I coś czuję, że nie będę musiała, bo brzuch mnie boli. Rano przylizie małpiszon :((((((((((((
 
Libby - morda mi sie smieje jak Cie widze :) musisz czesciej wpadac :) i dokladnie tak, jak dziewczyny powiedzialy. Step by step. Teraz masz tylko isc zrobic badania - nic strasznego przeciez! Ja tam mysle, ze nie ma sie czym niepokoic. Widocznie w historii waszych rodzin jest cos, co jest wskazaniem do badan i tyle. Nie znaczy to przeciez, ze cos jest nie tak. Na spokojnie. Nie placz tylko idz ciuchy kupuj :)

Mary - heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej! :-) okrutnie Twoj dzien brzmi. Jak bym o sobie pod koniec brania progesteronu slyszala. Idz odespij - jutro nowy dzien!


Rurka - a mozesz obieccac, ze jesli nie bedzie @ jak sie obudzisz, to zrobisz test? bol brzucha moze i jedno i drugie oznaczac. &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& sciskam Cie mocno


mamita - ja rozumiem, ze odpoczywasz od staran i juz sprawe olewasz ale, zeby tak przez caly dzien nie wpasc!? Az sie zle forum czyta bez Twojego porannego zameldowania o wykonanym odkurzaniu. Pokaz sie choc na chwilke :zawstydzona/y:



a gdzie reszta? sol? edyta? wiola? sergi? palemka? lil? i reszta gangu olsena?
 
Pok mogę obiecać, że jak @ jutro nie będzie to test zrobię w środę. Chociaż i tak wiem, że to bez sensu :|
 
reklama
takiej obiecanki to ja nie chce!

A wiesz co mozesz sprobowac (jesli sie nie brzydzisz) - zbadac sobie szyjke i potem palec delikatnie obetrzec biala cchusteczka lub bialym papierem toaletowym. Jak bedzie pomaranczowy/niebialy/niekremowy to zbliza sie franca a jak nie to szansa wciaz jest!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry