reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
oliwka - też masz to swiństwo ? To współczuję bardzo ... Tylko, ze u mnie jest masakra jakas od 3 tygodni, totalnie twardy brzuch i jelita pospinane, a na usg wyszło,ze nawet obkurczone ... a powiedz mi jak byłąś w ciąży, to czułaś się lepiej , gorzej czy bez zmian ?
 
reklama
palemka - jak Ty masz Zespol Jelita Drazliwego to sru na diete a nie racuszki! gluptasko jedno. Zobaczysz, ze dieta Ci pomoze. W internecie z latwoscia znajdziesz dozwolone i niedozwolone produkty i po tygodniu gwarantuje, ze odczujesz roznice, chocby lekka. A jesli nie odczujesz to moze oznaczac bardziej agresywny ZJD lub oznaczac, ze to zupelnie co innego. Ja bym na Twoim miejscu jednoczesnie od dzis przeszla na diete i zrobila laparo. Dieta nie zaskzodzi a pomoc moze.
 
W ciąży mi się rozpoczęło na ''dobre'', niestety wtedy jeszcze nie wiedziałam,że to ZJD,lekarze stawiali różne tezy:poród przedwczesny,dziecko uciska,nerwobóle itp. Bolało strasznie,kilka razy zemdlałam z bólu.Dopiero niedawno postawiono diagnozę,na podstawie wykluczenia innych chorób oczywiście.
Teraz jest w miarę dobrze.
Podpowiem Ci,że na atak składają się zawsze 2 czynniki: jedzenie lub picie + stres(nawet ten podświadomy).
Na mnie działa kawa z mlekiem (bardziej mleko) i tłuste(smażone) jedzenie i nerwy:(
Najpierw miałam wersję biegunkową(nieregularny tryb życia itp)Najgorszy okres był podczas ciąży ponieważ zaczęła się wersja zaparciowa(nikomu jej nie życzę!!!!poród to pestka),teraz znowu biegunka.Nie wiesz kiedy ani gdzie Cię dopadnie... :( No i ten ból:( Teraz przynajmniej jestem świadoma co mi jest a wcześniej,ach,szkoda słów.
 
No tak mojemu dziecku przypomniało się, ze ciasto na jutro do skzoły mam upiec. Więc lece do roboty.
Palemko rozmawiałam z mama przed chwilą i poszła z Domim po Zuzę. A cały dzien spedziła na porzadkach i zabawie z Dominikiem. Byli na rowerkach. Nic nie mówiła, ze wpadnie
No ja do roboty. Papatki
 
oliwka - Nikomu nie życzysz ? a to dobre !! JA mam postać zaparciową od 3 lat i też jej nikomu nie życzę :(
 
Dzięki, tak zrobię. Tylko nie wiem czy nie lepiej od razu na policję, bo już miałam taką sytuację, że dwa razy zgłaszałam w pewnej sprawie spór i oni rozłożyli ręce i kazali na policję zgłościć. I tak mam 300 zł w d.... Matko, co za ludzie...

Mlodamamusia 300 zł . Trzymam &&&&&&&&&&&&&&& mocno :-)

Gumisia to fakt, wzruszający jest ten wiersz... :tak:


zglos na allegro i policje tez ... oszustow coraz wiecej jest :/


Oliwka przykro mi , ale mocno trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&& za nastepny cykl :)
 
oliwka - Nikomu nie życzysz ? a to dobre !! JA mam postać zaparciową od 3 lat i też jej nikomu nie życzę :(
Współczuję Ci bo wiem jakie to straszne!
Mi pomagało jedno ( ile mozna to nazwać pomocą przy takich bólach): dociskałam plecy do zimnej ściany i zostawałam w bezruchu...Najmniejszy ruch rozrywał mnie:(((
Przeszłaś już kolonoskopię?
 
dobra laski. wszystko w domu juz zrobilam czas teraz zrobic cos dla siebie - silka welcome to :) gdzies za 1,5h sie pewnie na chwilke pojawie.
 
Ja czekam na mężula i też zmykam za chwilkę do domu.
Smutny wieczór nas czeka.
Wieczorkiem zajrzę.
 
reklama
Ciotki jestem juz po wizycie :-)
:-D

Wszystko w porządeczku ;-) mam zdjęcie główki, ptaszka ( słowa mojej gin ) :-)
Rafałek waży 1200 ;-)
termin porodu według USG mam na 29 maja ;-)

A tymczasem uciekam na zakupy fajną bluze upatrzyłam sobie ;-)
bede za niedługo ;**
BAJ ;*
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry