reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
@ Uciekaj OD Rurrki !!!! Nie próbuj !bO bedziesz mieć ze mną do czynienia !! ;-)

Rurka 3mam kciuki aby to nie była @ ! ;-)

nie dodam foto bluzy bo mam stary aparat i nie za ładna jakość ;/
 
MłodaM a pamiętasz kochana jak to u Ciebie było przed @, która nie przyszła?
 
Rurka hmm czy pamiętam no wiesz u mnie okres potrafił sie spóźniać 3tyg a test wychodził negatywny...
Ale wiesz poznałam ze mogę być w ciąży?
a więc tak :

W moje 18ste urodziny leżałam juz w łożeczku i miałam takie dziwne burczenie w brzuchu chociaz to nie było takie normalne burczenie w brzuchu ;-) no i za tydzień zrobiłam test i były II krechy ;-)
 
Rurka - no to kurcze... jak Ty tak w ogole mozesz? Ja to juz na Twoim miejscu bym 50 testow zrobila :) podziwiam cierpliwosc! :)

Oliwka - no jak bylas stymulowana to jak najbardziej owulacja mogla sie przesunac. Dzialaj kochana :) i za 2 tygodnie test :)

a gdzie reszta? Taka tu np kiedys byla jos - co z nia? :)

ja zrobilam wypas kolacje, odkurzylam, pranie zrobione, poskladane, kuchnia wyszorowana i saidam do lekcji. M. dopieor z pracy wychodzi, wiec za 40 minut bedzie pewnie... :( bidulek. A ja posilce jestem blogo zmeczona. Oczka mi sie zzamykaja :)


młodam - boskie! burczenie w brzuchu! dodaje do objawow ciazowych w tabelce :) :-)
 
reklama
Pok wiesz dlaczego? Bo dopóki nie ma @ i nie zobaczyłam na teście I kreski, jest we mnie nadzieja, że to fasolka. Tyle razy się już rozczarowałam, że teraz kilka dni mi nie robi różnicy.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry