reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
pszczolka - najpierw zglos allegro a potem jesli nic nie zrobia na policje (niech Ci powiedza w allegro jak dlugo masz czekac na reakcje).

oliwka - bardzo mi przykro! ale glowa do gory - uda sie :)

palemka - w pape dostanie. jelitowo-zoladkowe problemy i tylko ciezkostrawne rzeczy wcina! Ale smaku narobilas, wiec dawaj tego racuszka! :)
 
Oliwka przykro mi kochana.
Co do robienia bety to dziewczyny ja tez pobiegłam przy pierwszych starankach gdzie nie miałam @ robić bete, przy ciązy z Dzwoneczkiem też. Ale potem było mi po prostu szkoda kasy. Jesli po terminie @ wyjdzie test a po dwoch dniach krecha jest ciemniejsza to uważam to za ciążę. U mnie z Dzwoneczkiem beta była oki, nawet rosła a potem okazało się, ze jak rosła to juz nie żył...Moze trochę namieszałam, może smęce ale mam takie zdanie na temat bety, że robiłąbym tylko wrazie zalecenia gina.
 
pok- nie tak ostro !!!!!!!!!!!!! U mnie to nie ma najmniejszego znaczenia, co jem ... moge jesc lekkostrawne i też mnie bolą, więc nie będę wegetowała wciąż ...;)

oliwka - przykro mi :( ale tak jak piszesz , to dopiero początek starań, więc &&&&&&&&&&&&&&&&

pszczółka - qrde, mam nadzieje, ze przesyłka mimo wszystko przyjdzie ...

mama była ??????????????
 
oliwka : przykro mi... ale zaciskam kciuki za nastepny cykl ! :)

ja tez sie wzruszylam z tym wierszykiem
to prawda ze dla dziecka nie ma lepszego aniola stroza niz mama :)
 
pszczolka chamstwo sie szerzy, niestety tak jak pisza dziewczyny...najpierw musisz zglosic na allegro ten problem a potem policja
palemko nie bylo mamy
 
mamity nie bylo.

palemka kurcze :( szkoda, ze nawet dieta nie pomaga. Moj M. mial keidys takie bole - na dwa tygodnie odstawil tluszcze. Dostawal salate, zero gazowanego, zero cebuli, zero kapusty i takich tam. Na obiadek zupy 100% naturalne bez zadnych kostek i czul sie po kilku dniach o niebo lepiej. A teraz mu sie nie chce rozczulac nad soba, je co chce i znow go pobolewa i ma ogolnie brzuchowe przykre dolegliwosci. Myslalam, ze i Tobie by ppomoglo ale kurczaki jak Tobie dieta nawet nie pomaga to idz na to laparo :) ja tam wierze, ze po zabiegu bedzie ok. :)
 
reklama
Ja mam zespół jelita drażliwego,przeszłam kolonoskopię(brrrr),i podobne problemy.Silne bóle,skurcze jelit,biegunki lub zaparcia,wzdęcia itp.Wszystko zależy od diety i tego jaką wersję ZJD masz.Jeżeli to jest ZJD to musisz uważać co jesz,najlepiej obserwuj po czym sie czujesz źle i eliminuj.

Po tym dniu chyba zrobię sobie wieczór z winkiem.Cóż...do następnego cyklu
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry