reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Cześć dziewczyny:-)
Co tam u Was, jekies nowe fasolki???
Tydzień temu byłam u lekarza, powiedział mi, że wszystko jest w porzadku. Zrobila badanie ph i tez jest ok.
Gin doradził mi bym przez 4 miesiace sprobowała z testemi owulacyjnymi, jesli wtedy sie nie uda zajsc w ciaze to mam do niego jechac na monitoring cyklu.
A tak poza tym wczoraj mialam dwie ciemne kreseczki wiec lada chwilka bedzie przytulanko:-)
3majcie &&&&&&&&&&&& by tym razem sie udało:-)
 
reklama
EDYTA- myślalam,ze jakaś grubsza sprawa byla u dentysty bo piszesz ,ze mialaś znieczulenie:)
ja u dentysty bez znieczulenia jade :))))chyba ,ze 8 usuwalam to wiadomo :)

co do testowania to tak jak napisala Pok-jak bedziesz wiedziala kiedy owu to po 14 dniach można sikać :)))))

MARY-BETH- mam nadzieje,ze w nowej pracy wszystko si -&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Pok mam nadzieje ze owulka bedzie widoczna :-)


Mamita jak daja za darmo to trzeba korzystac :-D


Maran w koncu niunie masz u boku :tak:
 
mamita jestem....
poszlam z Iwcia do sklepu... a ze mieszkam na wsi i najblizszy sklep1.7km od nas to chwile nam to zeszlo...
 
EDYTA- jasne :))

u mnie takie slonko,ze pomyję okna-chociaż te na dole...tyle,ze ja mam tak ,ze jak umyje to na drugi lub trzeci dzień pada..i wtedy najchętniej bym w coś przy

WIOLA- no witaj kochana ,pogoda miodzio co-jak na luty ??:)))

JULKA- czesc i &&&&&&&&&&&&&& za dzialania:)
 
jos - nie przejmuj się - moja też w tym roku do przedszkola, chociaż ona już chodziła do prywatnego w zeszłe wakacje, niestety za droga się okazała ta zabawa :sorry: I pierwszego dnia zrobiła mi papa i "idź już sobie" a potem przez tydzień marudzenie a potem był już luzik :tak: Ale teraz idzie do państwówki, w przyszłym miesiącu idę ją zapisać i już mam stresa :-p Ale przez okno w wakacje będę mogła ja podglądać bo mamy plac zabaw naprzeciw okien :-D A całe przedszkole jest 20-30 m od naszego bloku - po drugiej stronie maleńkiej uliczki i garaży :-D Więc w razie czego w każdej chwili mogę po nią iść :-D

mama, pok - trzymam za was laski kciuki :-D
 
sol : super ze mas ztak blisko
ja po mojego nie mige isc "kiedy chce"
tutaj przedszkole = sie szkola
jesli dajesz to na caly tydzien i okreslona godzine (do obiadu, albo do konca czyli 16h30)
i nie ma za jak mama ma wolne, skonczy prace wczesniej to wpadnie i wyjmie dziecko z przedskzola o 10h czy 14h... niestety ! :(

ja prasuje :) ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
 
mama pogoda super... slonko swieci , prawie wiatru nie ma, lekko mrozi no ale w koncu to zima....gdyby nie to ze w drodze powrotnej Iwonce odechcialo sie siedziec w wozku, ba malo tego nawet isc ze mna niechciala....i zaczela histeryziwac to nawet bym nie marudzila....:-)
 
reklama
Dzięki mama za Ciebie również 3mam &&&&&&&&&&&&&&, zresztą za Was wszystkie:-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry