reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Jest tu ktoś ?? :0
MAmita , Edyta , Jos , Asionek i reszta bandy gdzie jesteście ??

Kochane uciekam na gołąbka ;) i na Tv ;)
bede tu zerkać ;** :-);-):tak:

ja jestem :)


Jos pojdziesz jeszcze do lekarza to ci wszystko powie :) bedzie dobrze !!! &&&&&&&&&&&&&
powiedz mi jedna rzecz , ja mam gina , ale prywatnego i do niego ide , ale chyba trzeba znalezc lekarze ze szpitala w ktorym bede rodzic ?? jejku jaka ja ciemna jestem :( przeraza mnie to wszystko tutaj

Gumisia to widze nie tylko ja taka zrazona do biosilka :)
 
reklama
Witajcie

Juz jestem po wizycie,nie czuje polowy twarzy po znieczuleniu,zabki odkamienione,ubytek wypelniony nastepna wizyta za pol roku,wiec mozna zabrac sie za staranka ;-)
 
Mama- hmm to ja poproszę wszystkom z tego zestawu-zjem wszystkiego po troszku- ale apetyt ostatnio na słodkie mam straszny;)

Jos ja w kwietniu mam mieć zapisy do przedszkola i mimo że teraz zostawiam synka u niani to i tak będzie mi ciężko (jeśli się oczywiście uda) dac go do przedszkola- ale w sumie gdy widze jego radość na kontakt z innymi dziećmi...
eh trudny los mamusi

piękna lista testujących się tworzy- a wy się bałyście że wszystkie się wykruszają... a tu tyle jeszcze fasolek będzie do ogarnięcia...:-)
 
Hej!!!!

Gratuluję Lazurowe:tak:!!!!!

Mnie też dopiszcie do testowania. Testuję 24 lutego.
 
PAULINA- już wysylam :)
LIL- wstawiam na kawe :)
ASIONEK- witaj-powoli wszystko ogarniesz :)

WIOLA- gdzie jesteś???????????

EDYTA- ja tez zrobilam porządek u stomatologa juz w tamtym roku zebym sie mogla spokojnie starać :)

RURKA- cześć kochana-to moze poczekam na Ciebie z testowaniem :)))

ZIZI- cześc i &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& bo Ty najwczesniej bedziesz testować :)
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny : &&&&&&&&&&&&&&& za testowanka!
mama, lil : no bede musiala gryzc jezyk, a czekac bede na pewno i pierwsza codziennie pod brama stac :)
i oczywiscie daje go tylko do obiadu! :) hahahaha

asionek : musisz miec gina z szpitala/kilniki gdzie rodzisz
bo pon prowadzi ciaze i co jest bardzo fajne w wieksosci placowek : kompuerowo automatycznie przekazuje dane o tobie do bazy danych szpitala
ale to nie jest tak jak w polsce, ze nie prywtanie, w szpitalu wiec na kase
nie ma roznicy prywtanie/nieprywatnie, jak masz ubezpiezenie+mutuelle to zwraca sie wszytkie koszty obojetnie gdzie sie leczysz
wiec :
wybierasz gina z danej "porodowki" a i tak chodzisz do niego do gabinetu tam gdzie przyjmuje ( nie w szpitalu !)
ja rodzilam w hopital privé d'antony w 92 departamencie, tak mi sie trafilo ze gin ktorego wybralam ma gabinet : na przeciwko szpitala, wiec wrazie co moze wyskcozyc z gabinetu na porodowke w minute :)
ale sa i tacy ze np. moga byc w spzitalu w paryzu ( bo tam pracuja) a gabinet miec w innej dzielnicy paryza, w miescie gdzie mieszkaja itp
musisz chodzic do gina ktory pracuje tam gdzie rodzisz, a gdzie ma gabinet na co miesieczne wizyty t sprawdz wczesniej !!!! zeby nie jezdzic za daleko :)
boze, czy to wogole jasne to co pisze???? :)

paulina : ja tez wczesniej dawalam do niani, ale to bylo tak dorywczo, znaczy niania byla u nas w domu
w piatek przez rok szkolny jezdzilam na zajecia, nie bylo mnie w sumie porzadny kawal dnia, bo 7 godzin
malego pilnowala zaufana kolezanka z uczelni
a tak pzo atym to bralam inna nianie na 2-3 godiznki po poludniu ale wtedy bylam czesto w, domu, uczylam sie, cyz pisalam prace w pokoju obok, mialam nadzor
ale to nie to samo co przedszkole... tam nei wejde dac buziaka jak mnie najdzie ochota... albo jak maly zaplacze do mamy : to nawet nie bede wiedziec :(
 
Ostatnia edycja:
Mamita ja chodze do dentysty co po roku a ze teraz mialam maly ubytek to od razu go zrobilam a przy okazji kamien zdjety ;-)

A ja nie wiem kiedy bede testowac :-( przez ten wydluzony cykl nie wiem jak to policzyc,czy cykl 41- dniowy czy 34 -dniowy brac pod uwage:sorry:,bo to tydzien roznicy :wściekła/y:
 
reklama
edyta jak bedziesz wiedziec kiedy owu byla to po uplywie 14 dni mozesz zrobic test
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry