reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
JEST FASOLKA !!!!!!
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
Nie moge w to uwierzyc i ciagle gapie sie na tego + Ale snilo mi sie nad ranem, ze test byl pozytywny i ze moj Borys juz po calej rodzinie glosil szczesliwa wiadomosc ;)

Baaaardzo sie ciesze !!!!! ;):-):-)

Musze ochlonac kobietki, lece do mojego B. Zajrze niedlugo :tak::-):-)
To super wieści, GRATULUJĘ, mam nadzięję że za ok. miesiąc też będę taka szczęsliwa

witajcie
lazurowe gratuluje serdecznie to była formalnośc:)

moje drogie przepraszam mój ANIOŁEK JEST JUŻ W NIEBIE:(

NARAZIE DAJEMY SOBIE SPOKOJ ZE STARANIAMI, MOZE POSTARAMY SIE O JESZCZE JEDNO ZA DWA LATA...ZYCZE SAMYCH SZCZESLIWYCH DNI
POZDRAWIAM MAMUSKI
Kochana tak mi przykro:( Przytulam cię mocno i nie trać nadziei, kiedyś napewno się uda.
Czesc Dziewczynki ;-***

Nie dam rady nadrobic... moze ktos stresci co sie w weekend dzialo?

U mnie @ brak, test robilam - jedna krecha... Gin przepisal Luteine zabieram sie za lykanie ;-)
Najgorsze, ze moj M zwatpil i chce odlozyc staranka na jakis czas... ech...
Faceci też to przeżywają i jak widać niektórzy szybko się poddają. Porozmawiaj z nim, może go przekonasz. Trzymam kciuki
 
reklama
EWULA- to fajnie ,ze przedpoludnie tak zlecialo :))
no i przyjemności wieczorkiem :))))))

GUMISIA,WIOLKA- Wy już prawie gotowe a ja woskować sie będę jak wrócimy z Zuzą z przedszkola :))potem Dove i ...czekam aż chlopina wróci do domu:))

PAULINA- i co,pojadlaś :))???

WIOLA- ja każdego dnia coś robie w domu -dzięki temu nie mam generalki w weekend tylko czas dla rodzinki :))a jak takie slonko to chce je wpuscic do domu przez czyste okna :)))))))

AGAPA- witaj i powodzenia w staraniach-&&&&&&&&&&&&&&&&

POK- DAMY RADE W KOŃCU!!
 
Ostatnia edycja:
widzę że kobietki ostro się szykuja na dzisiejszy wieczorek- ja planuje grzecznie salatke owocowa i dobry soczek w lampce zamiast winka:-)
oj Mamo - jak ja bym chetnie coś jeszcze podjadła- ale nic w domku czekają moje kochane pierożki ruskie (sama robiłam) a potem słodka kolacyjka;-)
 
agapa a kiedy testujesz?
pok nie mozesz tak myslec, musisz wierzyc i w koncu sie uda :)
paulinka ale ochote mi na salatke owocowa zrobilas aj jeszcze z bita smietana i platkami migdalowymi..... eh nie dobra jestes:(
 
ej dziewczyny znacie jakies fajne przepisy na salatki warzywne? i na jekies fajne ciasto tez by sie cos przydalo.... moj M ma imieniny w czwartek i napewno wszyscy sie zjada na kolacje do nas ... a juz mam dosyc w kolko podawania tego samego
 
witam wszystkie panie co tam u was dobrego słychać . mnie wredna @ nawiedziła .... teraz kolejna zaplanowana na 9 marca też sobie termin wybrała .... ( oczywiście 28 dc może będzie póżniej czekam do 33 dc. )
 
wiola ba sprawdzonych salatek znam ogrom, mow jakie skladniki preferujesz cos wymyslimy szybko, z ciastem gorzej, sernik, jablecznik, piernik? hmm karpatka, mnie ostatnio tortow sie chce piec, narazie nie bylo okazji ale niedlugo cos wymysle :)
 
reklama
wiec tak, mam 3 z kabanosami, 3 z zupkami chinskimi, tortelini, z selerem konserwowym, 3 z tunczykiem, jakbys sie przekonala do ryb :) 3 z gyrosem, jedna ze zwyklym makaronem, dwie z kurczakiem wedzonym i tradycyjna jarzynowa
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry