reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
czesc :)

dziewczyny nie nadrobie na razie forum , bo wczoraj zeby nie bylo za szczesliwie padl mi caly system na kompie :( wszystko potracilam
teraz zajmie mi troche naprawa tego ....

ehhh normalnie zla jestem jak nie wiem

do tego mam takie humorki , ze sama ze soba ledwo wytrzymuje :(
ehhh ciezko bedzie cos czuje ... no nic nie marudze , ide grzebac sie dalej w tym kompie :/


pozdrawiam was !!!!

i pewnie jakies nowe tesciki byly wiec gratuluje !!!!! a za reszte trzymam kciuki &&&&&&
 
cześć dziewczyny - ja tylko na chwilkę
gratuluję nowych, pozytywnych teścików a za resztę trzymam kciuki i przesyłam fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
miłego dnia :-):-):-)
 
Wiolka niestety, u mnie test odpada, zalała mnie dzisiaj @ :-:)-:)wściekła/y::-:)-(
 
rurka aaaaa przykro mi kochana... :-(trzymam za to kciuki za nowy cykl &&&&&&&&&
 
pysia przyszly te majty co ostatnio zamawialam , jak ktos lubi figi to sa super i jakosciowo i cenowo.jak chcesz to ci wkleje linka
 
Rurka tule mocno :*:*

Wiolcia niby moge testowac,ale jak przeczytalam wpisy mikusi to mam wrazenie ze u mnie bedzie podobnie,jej test wyszedl pozytywny dopiero tydzien po spodziewanej @,a jak robila 3 dni po terminie to wyszla jej jedna kreska...

Ale teraz jest tu pusto...a z Mama nie ma kontaktu :zawstydzona/y:
 
Hej dziewczyny. Wpadłam na chwilke bo wybieramy się z Polem na zakupki ale chciałam wam przekazać wiadomośc od mamy05- niestety temperatura spadła jej wczoraj i dostała dziś o 9 @ w 25 dc. Bardzo jej smutno jak się domyslacie. Nie ma też jeszcze kompa i musi bidulka sama ze swoim żalem być. Ale na pewno doceni wasze wsparcie.
Pozdrawiam i slę ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ i &&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry