reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mikusia gratuacje :)
jej dziewczyny ale nowiny co chwila hmm jutro i w niedziele tez czekam na dawke pozytywnych wiadomosci :)
wiola zobaczysz zostaniemy z pok na placu boju, ja juz po @ a przed nami weekend, wiecej czasu wolego:D
hmm ale mam przeczucie za uda sie za drugim albo trzecim razem, nie wiem czemu wiec sie nie napalam
 
reklama
wiola - powiem tak - wózeczek jest tani i wygodny - ma wkładkę do przenoszenia noworodka usztywnianą od spodu, 5-pkt pasy, przekładaną rączkę i... jest zajebiście dobrze wyważony - nie ważne z której strony masz rączkę - podbija się go tak samo łatwo na krawężnikach. jedynym minusem na który psioczyłam to był lekko utrudniony dostęp do kosza w ustawionej pozycji całkiem leżącej - ale to chodziło o większe przedmioty :-p wózek na pasach świetnie amortyzuje - taka mała terenówka z niego jest ;-D dla mnie dużym minusem okazała się waga bo mi siadł kręgosłup :-( 23kg z wkładką to do samodzielnego zniesienia z wysokiego pierwszego piętra za dużo jak dla mnie :sorry: a nie zawsze miałam teścia lub męża w domu żeby mi go pomógł znieść :sorry: sprzedawałam go z ciężkim sercem ale kilka miesięcy po sprzedaż M dostał sms-a że wózek sprawdził się genialnie i poszedł już dalej bo kupili lekką spacerówkę już. Wózek świetny do 2 roku życia bo jest spory i wygodny ale jeśli ktoś nie ma pomocy a mieszka wysoko to niestety :sorry: ciut ciężki jest.
a mnie Emi szczypała bo chciała cyca :-p Już śpi :-p

pysia :-)
 
made pikny suwaczek :-D
Edyta nic się nie bój, testuj jak mama w niedzielę i tyle :)
 
sol ona mieszka na wsi, wiec najwazniejsze zeby wozek dobrze sie prowadzil i mial dosyc duze kola , a ten z tego co wiem takie posiada... ale wiesz jak to jest to jej decyzja....a wnosic go nigdzie nie bedzie musiala bo mieszka w domku.
Iwonka tez spi..... cisza spokuj. musze wziasc sie za sprzatanie polki mala spi
Edyta testuj. bedzie dobrze
made ale slodki:-)
 
reklama
Witam sie z pracy!

Mikusia - gratulacje! Powtorz tescik za 2 dni, a kreska bedzie wyrazniejsza! :happy2::-)
Maran - kochana, mam nadzieje i zycze Ci szybkiego i lekkiego porodu! ;-):tak: Juz 40. tydz.! Ale sie malutkiej w Twoim brzuszku podoba! :tak:

Kochane, ja mam wolne chwilki w pracy, wiec Was podczytuje. Zaraz postaram sie nadrobic. Aaaale dzis nudy w pracy, czekam na kolezanke, ktora przychodzi o 14.00, to sobie poplotkujemy chociaz. :-) W ciazy dziewczyna jest. :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry