reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Rurka tule mocno Kochana ;-*
u mnie nadal @ brak... 2 dni po terminie, ale cos czuje podswiadomie, ze juz nadciaga...wrr...
a dzisiaj mialam sen, ze jednak sie udalo i mam upragnionego brzdaca...ach jaki zal bylo sie budzic ;-(
 
reklama
Wisienko tak mi przykro z powodu Mamy - kurde tak o niej myślałam, zeby tej wrednej @ nie dostała a tu masz :(((((((((((
Rurka domyslam się, że Ci nijak. W końvu @ przyszła... gdyby jej nie bylo to i radość bylaby nie z tej ziemi... tulę :*
Wiolka pokaż pokaż... co prawda chodzę w stringach ale wypadaloby chyba zaopatrzyć się w parę fig... w domu mam może z 5 sztuk fig a reszta to stringi...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wisienka dziekujemy za wiadomosc,po fali dobrych wiadomosci mamy teraz fale zlych i pewnie ja sie do tych co maja zle wiadomosci zalicze :-(
 
mamus kochana tak mi przykro.
Edyta bierz byka za rogi i testuj... nie kazda kobieta ma tak ze w dzien @ jej pokazuje jedna a po dopiero 2 . asienkowi pokazalo 2 krechy jeszcze przed@. jestem z toba i siedze caly czas przed kompem i czekam na decyzje. nie boj sie.
 
Jak bylam w ciazy z Alanem to test wyszedl pozytywny dopiero 3 dni po terminie,ale to byla lekka kreseczka,ledwo widoczna...no jeszcze zobcze:-)

Tigunia a ty nie testujesz?
 
reklama
Edyta ja czuje, ze @ nadciaga wiec sie jeszcze wstrzymuje... dziwi mnie tylko sluz, bo nigdy przed @ nie mialam...
za to wszyscy sie u mnie ciazy dopatruja... ;-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry