reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mama kaze was wszystkie ukochac i dziekuje za wsparcie. ma nadzieje ze niedlugo dostanie nowego lapka bo juz jest zamowiony czeka tylko kiedy przyjdzie.
Edyta nie daj sie prosic
a mnie tak zaczelo bolec podbrzusze ze zaraz sie rozlece.... musze isc nospe wziasc bo padne. nigdy mnie tak niebolalo w @
 
reklama
wisienka : dzieki za info od mamy! przekaz jej utulanko!!!!

rurka wiolka : :-(... nie tracic prosze nadziei! nastepny cykl bedzie wasz!!! musi byc !!!!

edyta : zatestuj! ja nie podam ci o jakiej czulosci robilam test bo nie wiem... to jets taki test elektronczny ktory wyktywa ciaze juz naet po tygodniu
mozna go robic na tydzien przed @, a zaleca sie na od 4 dni przed @ w gore, ja zrobilam w czwartek a data @ na niedziele i wyszedl i okreslil date coazy na 2 tygodnie
o takie cos :
Test de grossesse Clearblue DIGITAL avec estimation de l’âge de la grossesse
 
wiolka super :] te majciorki
Tigunia dziękuję, czuję się dobrze... a Ty jak nie masz @ i masz śluzik to może jest nadzieja :) hm & kciuki kochana
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wiola - przekaż mamicie uściski i powiedz, że bardzo Jej brakuje na forum ))))
Przekaż również, że bardzo mi przykro z powodu @, ale po wakacjach zaczną starania ze zdwojoną siłą i na pewno się powiedzie ;))))
 
Jos ja znalazlam info na temat tych testow ponoc sa bardzo czule ale jest napisane zeby nie wykonywac go wczesniej jak 19 dni po odbytym stosunku a u mnie jest dopiero 17-ty dzien po .

Wiec narazie czekam,chyba ze dostane @.Albo kupie w przyszlym tygodniu ten elektroniczny...
 
A ja dla siebie na obiad kanapki przewiduję :-p Bo dla M i Karoli pierożki wyjęłam z zamrażalnika ale ja ich nie mogę więc zostają mi kanapki bo bardzo mi się nie chce gotować :-p

made - ładny słodki suwaczek :-D Ale źle odlicza bo datę masz na 1 października :-p - długość cyklu się też bierze pod uwagę :tak: :-D


Trzymam kciuki za testujące :tak:
 
A Kocurek to się nie ma zamiaru dzisiaj odezwać ? :baffled:

Tak się zastanawiam, co się dzieje z Libby... ? Mogłaby się pokazać :))))

Sol - ale doktorek też mi tak wyliczył :-p Na 30.09 lub 01.10 :-D brałam pod uwagę cykl 32 dniowy z racji mojej owulki, która według testów wystąpić miała w 19 dc ))))))
No i by się zgadzało :-D A suwaczek taki starałam się mało krzykliwy - w przeciwieństwie do mnie :-p:-D:-D
Dziękuję, że Ci się podoba )))))))))
 
Ostatnia edycja:
reklama
made - chyba sierściuch testa zrobił i albo płacze albo zemdlała :-p
Ale na liście ładniejszy suwaczek jest :-p bo jest ze wszystkimi zaciązonymi :-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry