reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
JoS Gratuluje!!!!!!!!!!:-):-):-):-):-)

A jakiej czulosci test robilas?
 
reklama
Wiola - no trochę się zawzięłam na ten suwak, poczekam i zobaczę co Sol powie, jak się faktycznie nic z tym zrobić nie da - poszukam czegoś innego ;-)

A gdzie Kocurek zielony jak ogórek ? :-D:-D:-D
 
tak wlasciwie na naszym watku malo staraczek zostalo... wiekszoszc juz jest wystaranych.... teraz jeszcze w niedziele zatestuja mama i edyta a moze i rurka sie z nimi skusi i bedzie pelno wystaranych. trzymam&&&&&&&&&&&&&dziewczyny.
 
made - no to fartem przylazłam na staraczki :-p pisz na pw dane do suwaka i z jakiej strony chcesz go :tak: a ja cię później pokieruję :-) w ostateczności coś przekminimy :-)

wiola - dobry :-) Dla siostry polecam polski wózek Tomas - miałam i nie mam go już tylko ze względu na wagę ale jeśli mają domek i nie musi go wysoko targać to jest ekstra - tylko wersja na pasach :tak: nie sprężynowe amortyzatory :tak:
 
witaj sol... to zaraz poszukam jak proponujesz go:-)
jak sie dziewczynki? zdrowe? u nas co drugie dziecko ma albo zapalenie pluc albo oskrzeli..naszczescie Iwa zdrowa
made mowilam... sol wszystko potrafi:-)
 
Sol dzięki kochana za listę tego co wolno a tego co nie wolno w ciąży :* muah!:-)
 
reklama
sol ta sama strone znalazlam... dzis ma przyjechac lozeczko pozyczyc to jej pokaze.mnie Iwona tez wlasnie szczypie ale po cycu:-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry