reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
amalfi - a za co się tobie dostanie? :-D Zazwyczaj wysyłam prywatne wiadomości ale widzę że na wątku większość nowych to można takie info walnąć dla ogółu :-D Ja tam się nie certolę a jak ktoś nagminnie łamie regulamin to zgłaszam adminowi do bana i tyle :sorry: Bo regulamin obowiązuje wszystkich użytkowników i jak napisano w ostatnim punkcie:
Nieznajomość regulaminu forum portalu Babyboom - BabyBoom nie zwalnia z obowiązku stosowania się do niego.


Idę sobie kufelek pitka zrobić bo znowu mi się chce strasznie pić :-p
 
reklama
Wisieńka - witaj :-D A cóż się stało że bez humoru?


A ja sobie czekam na M :dry: Czekam na wyrok odnośnie kołyski :-p
 
Dzięki dziewczyny :-):-):-):-) Ja jeszcze nie wierzę, że się udało :-D I chyba uwierzę dopiero jak zobacze na USG serduszko. Godzinę temu powtórzyłam test Bobo płytkowy i tez wyszła druga krecha, nawet wyraźniejsza :-D:-D:-D:-D
Czuję się ok, trochę mnie mdli, no i duży apetyt mam :-D I piersi jak balony i bolą. We wtorek wybieram się do gina.
 
monia_26 po cichu gratuluję i trzymam kciuki :-)

U nas dziś troszeczkę cieplej na podwórku ale nie mogę z tego korzystać bo dopadło mnie jakieś przeziębienie niestety:-(

Dziewczyny jakie są dobre sposoby na przeziębienie w ciąży i co wam pomogło ??:confused:

 
reklama
MONIA- gratuluje również!!!!!!!!!!!!!! kolejna szczęściara...:)
MARAN,MAGGY- witajcie:)
JADZIA- czeć,mi na przeziebienie w ciąży nic nie pomagalo-ciągnęlo sie 1,5 miesiąca-pilam wiecej herb.z cytryną,kanapki z miodem,z wędliną i czosnkiem o tym sie "leczylam" no i jadlam sporo grapefruitów...zdrowka zycze.


a u mnie lipa-we wtorek pecherzyk mial 15mm a w piatek 17,5mm
po @ mam isc na 1 dobe do szpitala i gin zrobi mi hsg-drozność jajowodow-boje sie jak byk ;/;/;/;/
ide teraz we wtorek na usg powiedzial,ze do wtorku albo peknie albo znow zacznie sie kurczyć..

sil juz mi brak,powoli zaczynam odpuszczac...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry