reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
tam moderuję i nie ma tragedii :-D Jakbyś zobaczyła co się dzieje niekiedy na 2010 to byś padła - na 100 stron czasami 10-20 ubywa - tyle jest poprawek :-D
A jednej panie cofnął się licznik o 500 postów jak ją zmoderowałam :-D To był rekord :-D
Tobie też się zaczął cofać :-p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Mi???? A czemu???? Uwazam od tego czasu co zgrzalam jak sie to robi! Od tego czasu ani raz nie napisalam posta pod postem. Tzn raz ale zauwazylam i go anulowalam. Wiec to niemozliwe. Ale tamta o ktorej piszesz to niezla rekordzistka hehe
 
A co to sa powtorki:szok:??? Nie wiedzialam ze nie wolno czegos powtarzac, wiedzialam ze nie wolno pisac posta pod postem. To czego jeszcze nie wolno???????:confused:
 
Oj no o post pod postem mi chodziło :-D Spokojnie :-D 11 stron wam wcięło na staraczkach po raz pierwszy :-D
 
HEJ DZIEWCZYNY!!
Jestem nowa i poproszę o poradę odnośnie tzw. suwaczków. Jak i gdzie wkleić. BARDZO DZIEKUJĘ!!!
Też staramy się choć problemów po drodze wiele..
Mamy już małego Łobuza, ale ... chęci są ogromne by nie był sam
 
hej dziewczyny! Zrobiłam i ten test i wyszło coś takiego.... Oczywiście, normalnie jest bardziej wyraźny. Robiłam test Pink Strip o czułości 25. SAM_0587.JPG
 
monia - czy można po cichu gratulować? :-D


Pogoda o kant rozbić :dry: Karola jeszcze sapie w łóżku a ja zaraz zabieram się za śniadanie :-)
 
karla witam, z suwaczkami sama sie nameczylam, bardziej zaawansowane Ci pomoga albo zaraz sobie przypomne to Ja Ci pomoge
monia26
czesc, test robilam jeden raz w zyciu ale jakby cos to gratuluje tak po cichu
sol
czesc, to popisalysmy wczoraj o regulaminie hehe O kurde!!!! Teraz zauwazylam na staraniach po raz pierwszy ale walnelas posta!!! Dostanie mi sie za to hehe
 
Ostatnia edycja:
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry