reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam kobietki!
jaewa czesc dawno cie nie bylo, zarazaj nas ciaza jak najbardziej, zazdroszcze upalow, kocham upaly.
paulina
ty nie czytaj za duzo ty rozkoszuja sie ciaza i nie przemeczaj sie w pracy. Ja nie pomoge nic nie wiem na temat jaki pytasz.
pszczolka czesc, ja tez zaraz do pracy,dzieki bogu dzis na rano
nagapalma jak samopoczucie, lepiej ci juz???
lucka, sol o widze ze wy wiecie to czego ja nie wiem to podpowiecie paulinie
 
reklama
Hej wszystkim!

Paulina - ja tez w pracy, wiec jedziemy na tym samym wozku! :-) Jeszcze jakbys mnie ciaza zarazila, to bylabym juz w pelni szczescia! :-D:happy2::-) A co konfliktu, to mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze! Nie czytaj glupot w necie, tylko poradz sie lekarza. Zdrowka i wspanialych 9 miesiecy!!! ;-):-) I milego dnia w pracy!
O, Sol Ci juz to pieknie wylozyla o konflikcie! ;-)


Hej Amalfi, Sol, Luckaa, Pszczolka, Palma, Jaewa! Milego dnia!
Bede klikac w wolnej chwili.
 
Ostatnia edycja:
Sorry kobietki, powinnam się cieszyć z II kresek a ja Wam tu panikuje;-). poprawię się, ja mam na razie plan na następne dwa tyg.- w wekend drugi test, w przyszłym tyg. chce odwiedzić moją rodzinną doktor i wyłudzić betkę:-). a za 2-3 tyg. zrobić usg:-).
Sol - mam pytanko- jak lekarz wyliczył ci tydz. ciąży?, ja patrzę na wszystkie kalkulatory na jednych 5 tydz. a na bb 4, podejrzewam, że lekarz coś innego powie:-).
cholercia, niby już byłam w ciąży a nic nie pamiętam- kłopoty z pamięcią chyba mi po pierwszej zostały:-).pozdrawiam i trzymam kciuki za resztę staraczek

aha przypomniałom mi się,w pierwszej ciąży robiłam odczyn Coombsa i było oki, część ciąży spędziłam w UK i tam standardowo w 20którymś tyg. ciąży dostałam immunoglobinę, po porodzie było oki bo mój syn też rh - miał.

i tak nieśmiało wklejam suwaczek- co ma być to będzie!
 
Ostatnia edycja:
witam was kochane dawno mnie tu nie było pamietacie mnie jeszcze?:)

Nadal staranka u mnie trwaja jak wiecie mam bardzo krotkie cykle 25-26dniowe,nie wiem co wczoraj sie wydarzyło bo dopiero to byl 7dc ale mialam bardzo duzo sluzu płodnego i bolal mnie brzuch czy to mozliwe ze to juz owulka? temp w tym mies wogole nie mierze bo to mierzenie tylko mnie stresuje
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
paulina - tygodnie ciąży się liczy od dnia ostatniej @ przy czym: lekarz zawsze bierze pod uwagę pełne zakończone tygodnie.
Przykład:
data ostatniej @ 1.10.2010 - dla ciebie jest to 6t2d czyli siódmy tydzień ciąży leci; dla lekarza jest to 6 tygodni - czyli tyle ile masz już skończone pełne.
Zasadniczo powinni liczyć dokładniej na podstawie długości cyklu ale zazwyczaj mają to gdzieś i liczą od ostatniej miesiączki.
A ja polecam ten kalkulator :-)

mary - tobie również miłego dzionka :-)

kwiatuszek - edytuj posty :-)


Spadam obiadek robić :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
nie - to ja się walnęłam - odpisywałam paulinie a tobie miałam napisać żebyś edytowała posty zamiast pisać jeden pod drugim - zgodnie z regulaminem forum. Już się poprawiłam wyżej :tak:
 
Ale tu cisza u was dzisiaj. GDzie jestescie? Hehe tylko na tym watku przestrzega sie tego edytowania postow :-)
 
amalfi - ja jeszcze kilka innych wątków moderuje i tam dziewczyny nie przestrzegają ale ja poprawiam. A tu pilnuję żebym mniej roboty miała :-D
 
reklama
Sol to musisz wejsc na starania po raz pierwszy hehe tam to sie dzieje nieraz. Nie donosze oczywiscie one poprostu nie wiedza tego, nie czytaly regulaminu tak jak ja. Wiec robia bledy, zreszta takie jak ja.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry