reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mama no dokładnie tak samo mam. do tego mojego lekarza trzeba ponad miesiąc czekać na wizytę, a jak zaczęłam w zeszłym miesiącu "chodzić" do niego na podglądanie, to babki w recepcji że już nie ma miejsc, a jak mówiłam że lekarz mi tak kazał, to dzwoniły do niego i się pytały czy faktycznie i czy wie że ma już full pacjentek...
 
reklama
KATH- no mam nadzieje,ze sie wepchniesz i bedzie podglądanko:)) ja sie wepchnelam na 23 listopada i tez byl problem bo teraz ma urlop -wraca 15 i wiadomo-natlok bedzie ,ale trudno...
 
Witam was czwartkowo

Pogoda jest dziś u nas fatalna, leje od samego rana i nie zapowiada się na jakąkolwiek poprawę.

Byłam dziś odebrać wyniki z testu tolerancji glukozy i nie wiem czy te wyniki są ok czy nie:

na czczo jest 91 a granica jest od 60-110
po 2 h i 75 g glukozy 99

moz-screenshot.png
moz-screenshot-1.png
 
Powiem Ci że różnie, w zeszłym tygodniu była masakra a teraz tak ja się położę wieczorkiem już do łóżka i położę ręce na brzuszku to daje o sobie znać
 
Hej;****

Ja dzisiaj z pracy wrocilam o 12, ale tak mi sie chcialo spac ze od razu sie polozylam i spalam do tej pory. Ide nadrabiac ;D
 
reklama
Dziewczyny udało mi się jakoś zrobić zdjęcie testu - nie wiem czy coś widać. Chyba na powiększeniu lepiej widać. No w każdym razie jestem tu na chwilkę, bo Maciuś się obudził i chce, żebym z nim siedziała.
Zobacz załącznik 297647
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry