reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
monisia ,zizi witajcie ;-)
mamuś
pogoda chyba wszędzie taka sama tu też deszcz raz pada raz nie i nie wiadomo co z sobą zrobić bo pchając wózek parasolki nie uniosę ;-)
A i tak nie chce mi się wychodzić przez ból głowy...
 
Cześć Zizi :-)

Mama spotkanie super :-D ten sen był tak realny :-)

Monisia witaj :-)

Marcepanku no to rzeczywiscie nie taka Maleńka ta twoja córcia :-) Ale fajnie że będziesz miała parkę :-)

A ja też poprosze dużo fluidków ciażowych ;-)
 
ZIZI- czesc:)i jak sie czujesz po castagnusie??? ja biore go prawie miesiąc.

Biorę go juz drugi miesiąc, nic złego się nie dzieje, cykle mam normalnie, choć może trochę ostatnia @ była, że tak nazwę "delikatniejsza".

A jak Ty się czujesz, po nim??
 
No to dla wszystkich śle
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Łapać która chce ;-)

 
MARCEPANEK- dzieki,nalapane-ja na blizniaki :)))))))))))))))))))żart..

ZIZI- ja licze,ze po nim bede miala dluzesz @ bo moje @ trwaja 2,3 dni wiec mam nadzieje,ze beda trwaly choc 4 dni...zobaczymy.a bierzesz 1 czy 2 tabl???bo ja bralam 2 ale bolala mnie glowa i zezlam od kilku dni na 1.
 
MARCEPANEK- dzieki,nalapane-ja na blizniaki :)))))))))))))))))))żart..

ZIZI- ja licze,ze po nim bede miala dluzesz @ bo moje @ trwaja 2,3 dni wiec mam nadzieje,ze beda trwaly choc 4 dni...zobaczymy.a bierzesz 1 czy 2 tabl???bo ja bralam 2 ale bolala mnie glowa i zezlam od kilku dni na 1.

Biorę dwie tabletki, ale czuję się dobrze.
 
Mialam isc na sklepy przed praca ale tak leje ze nie ma mowy, zostaje w domu. Czytalam o tym castagnusie, tutaj za bardzo kupic go nie mozna, bo to polski wyrob.
 
Kurcze dziewczyny wiem, że to już nie ten wątek, ale ja już nie wiem co się ze mną dzieje dziś. Teraz z nerwów cała się trzęsę. Plamienie mi się wzmaga. Brzuch pobolewa. Zadzwoniłam dziś do lekarza, kobitka w rejestracji kazała przyjść jutro. Ja myślę, że albo mnie test oszukał, albo coś się wali.

Miałam nic mamie nie mówić kompletnie - dopóki nie będę czegoś wiedziała. A tu jutro rano wizyta, a akurat mama ma do mnie przyjść - więc nie wiem co robić.
 
reklama
AMALFI- no chyba castagnus jest polski ...ale poszukaj odpowiednika jakbyz chciala brac-to lek ziolowy..

ZIZI- to fajnie,ze dobrze sie czujesz po nim:))&&&&&&& za kolejny cykl:)

LIL-kurcze,kiepska sprawa,ale jak masz z kim zostawic Maciusia to moze jedz do szpitala...moze dostaniesz lutke i plamienie ustąpi....tule Cie w tych nerwach.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry