reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Hmm a ja nie słyszałam ani pierwszej ani drugiej części :-)
Co nie zmienia faktu, że na dzisiejszą pogodę jest idealny.
A mnie głowa rozbolała na maksa, ale wytrzymię jeszcze 10 minut i do przychodni nawrzeszczeć na głupie Panie w recepcji :crazy:
 
Hej mama, musia

ja co doczytam, to ciągle coś muszę zrobić, wogle to siedzę jak na szpilkach w domu, co chwilę zerkam do taty, wczesniej były dzieciaki siostry, jeden chory, 2 ze szkoły przyszedł. ojjj długo by pisać co to dzis się działo, głowa mnie boli i ogolnie nastrój niezawesoly,Jutro tata na konsultacje do Wro jedzie, ciekawe co tam z tego wyniknie.

lil maja gratulacje, 2 krecha widoczna, nie trza powiększać.trzymam kciuki aby wszystko dobrze się skończyło. powodzonka jutro
 
MLODA- a obiadek juz zjedzony,teraz wypije herb.zieloną i pobawie sie z dziećmi.za godzine bedzie Tom.

WISIEŃKA- pewnie umowa juz podpisana ???:))))
 
reklama
Zajrzałam na chwilę. Maciek ma strasznie trudne lekcje ostatnio zadane i pomagaamy mu jeszcze przygotowac się do egzaminów. On jest nerwus i jak ma coś zdac to nawet jak umie to obleje. Zostało tylko 5 miesięcy i próbujemy go zahartować w zdawaniu.
Teraz obliczają coś z geografi, masakra jaka geografia jest trudna:szok::szok::szok:Sama nic nie kumam
mama dzięki za pamięć. Podpisujemy o 18tej:-)
wszystkie pozdrawiam i ślę buziaki. zagladnę wieczorkiem.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry