reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Kurcze lil masakra, lec do szpitala lepiej, niech to sprawdza. Bo tak stres cie zeżre!!!
mama wiem ze to ziolowe, popytam tutaj, aczkolwiek narazie chce przejsc ten monitoring a potem jak w tym cyklu nic nie nadzialam to pomysle o czyms innym
 
reklama
Dzięki dziewczyny za wsparcie! Jutro rano mam wizytę u lekarza to tyle chyba wytrzymam. Na razie nic się nie leje ze mnie. Ale nerwa mam jak nie wiem. Na razie się położę coby Was nie zamęczyć.
 
LIL- nie zameczasz-no co Ty...jestem z Tobą!

AMALFI- ja mam monitoring juz nie wiem ktory cykl i lipa....teraz mam 2 cykle spokoj z wizytami...a potem znowu sie zacznie..
 
Wróciłam ze spotkania, ale mam tyle roboty, że dopiero do forum się doczłapałam i nie dam rady was póki co nadrobić.
Zaczęłam pisać że dzień do bani, bo z samego rana dowiedzieliśmy się że wujek mojego męża (brat rodzony teściowej) miał wczoraj udar i leży w szpitalu - jest sparaliżowany w połowie ciała, ale nie wiem czy prawej, czy lewej. Ojciec mojej szefowej ma dziś operację (własnie do niego pojechała więc mam chwilę dla siebie) - rak prostaty.
A ja się chciałam zapisać do lekarza, bo od wtorku mam @, więc mogłam wyliczyć kiedy mogę iść do gina.
Miałam od 5dc brać te tabletki na rośnięcie pęcherzyków (CLO), a 11-12dc iść na podgląd i za chiny ludowe się nie mogę zapisać do lekarza!
Wysłałam maila z pytaniem w jakich godzinach mój lekarz przyjmuje 12 listopada (akurat wypada 11dc) - to się dowiedziałam że nie przyjmuje!!!
Próbowałam się zapisać telefonicznie - miejsca dopiero na 17 listopada i głupia baba nie chciała mi nawet powiedzieć w jakich godzinach przyjmuje wcześniej!
Jestem załamana! Jak ja mam się leczyć, jak wszystko jest przeciwko mnie!
Pójdę tam dzisiaj i będę siedziała do skutku aż mnie zapiszą między pacjentkami (a przynajmniej się dowiem o której przyjmuje) i pójdę tego dnia - przecież MUSI mnie przyjąć.

Tylko teraz pytanie - powiedzcie mi którego lepiej iść jeśli jakimś cudem bym się dostała: 10 listopada (9dc - biorę ostatnią 5 tabletkę), czy 15 listopada (14dc!)???
 
mama ty mnie nie dołuj kochana!!!!! Lepiej zebym myslala ze ten cykl bedzie owocny, bo ja juz ogladam wozki! Zastanawiam sie nad zmiana mieszkania na wieksze itd. Podobno pozytywne myslenie robi cuda, wiec narazie nie chce sie dolowac, chociaz tak na chlopski rozum to wiem ze bede miala problemy, przeciez od zawsze je mam, to czemu mialoby mi cos przyjsc latwo. Ale i tak mam zamiar zaciażyć w tym cyklu i tylko zderzenie z tramwajem moze mi w tym przeszkodzic

Witam kaththea! Aleś se wymyslila- kaththea!!!!!! Hehe. No wszystko sie sprzysieglo przeciw tobie z tego co widze heheheh. Ja bralam clo ale od drugiego dnia cyklu przez 5dni i kazala mi przyjsc miedzy 9 a 11 dc. A Ty to nie wiem ale zaraz Ci dziewczyny pewnie pomoga
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
AMALFI- kochana pewnie,ze pozytywne myslenie czyni cuda-ogladaj wozki ,szukaj mieszkania i zachodz w tym cyklu a ja &&&&&&&&&& zaciskam...ja pisze,jak ja mam...dlatego biore tez castagnusa bo juz sie wszystkiego chwytam....

KATH- powiem Ci ,ze jeli jest taki problem z dostaniem to lepiej idz w 14 d.c bo albo bedzie tuz przez owulka albo zaraz po niej(oczywiscie dzialajcie ) bo w przy Clo chodzi o to ,ze musi byc monitoring ,zeby sie dowiedziec ile masz pecholkow i czy pekl czy zrobil sie torbiel-dlatego ja poszlabym w 14 d.c. na Twoim miejscu-a troche sie najezdzilam i wiem co pisze:))nie wazneczy rosnie pęchol-wazne zeby zobaczyc czy pękl bo wtedy jest szansa na dzidzie :)

wspolczuje z wujkiem...
 
Hej dziewczynki!!!
Ja tylko melduję, że żyję, a mam się....
szkoda gadać...
ciągle walczę z losem i wszystkimi kłodami, które świat rzuca mi i mojej rodzinie pod nogi...
 
Hej amalfi :-) Kaththea bo to bohaterka mojego ulubionego cyklu książek "Świat Czarownic" :-D
lil_maja, ja ci chyba jeszcze nie gratulowałam II kreseczek! trzymam & żeby wszystko było ok :-)
marcepanek, muszę przyznać że masz śliczną córeczkę!

mama dzięki! myślałam trochę nad 10 żeby mi powiedział co robić - czy iść do innego nawet lekarza za dwa dni na podgląd, czy wystarczy że przyjdę tego 14 do niego. jak wyjdę od niego to babki w recepcji dzwonią do lekarza od razu i pytają się czy na pewno przyjmie mnie jako dodatkową pacjentkę, a tak jak go nie ma to się chyba boją że za dużo się zapisze "na dokładkę" - dlatego taki problem.
 
reklama
KATH- wiem jak to jest bo mam tą samą sprawe co cykl...trzeba czekac do @ zeby sie umowic na 11 d.c. a do Niego czeka sie prawie miesiąc wiec zawsze sie "wpycham"...

V-JOLKA- tule....mam nadzieje,ze zjawi sie jakis drwal i potnie Wam te klody i bedzie juz si...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry