reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
lil na wstepie GRATULUJE CI KOCHANA!!!! Ale doczytałam tz ze masz problemy - jedz do lekarza koniecznie jutro ...
marcepanek córeczka sliczna, nie mogłam oczu oderwac ;DD
mama moj Patryk jak wczoraj nie chcial spac, tak teraz spi jak zabity:-D

lil II krechy jak byk!!;)
 
reklama
mama, musia, ale wam dobrze z tym spaniem... ja na nogach od 5.30 i ledwo żyję, a w pracy na pełnych obrotach jadę i nie daję rady :-(
Za oknem leje cały czas, aż mąż szefowej wymyślił wierszyk na tą okoliczność i mi go wysłała, to się z wami podzielę :-D
Pada deszcz, pada deszcz,
pada deszcz na dworze.
Taki mokry, ze juz bardziej
mokry byc nie moze.


lil_maja piękna druga kreseczka! a jakie zdjęcie śliczne! :-D :-D :-D
 
Kath ja o 6 tez wstałam dzisiaj .... a pogoda taka ze pospalabym co najmniej do 12 ;) A ten wierszyk ;DDD Ale sie usmiałam ;DD Taki proty.....;) w jakiej dzielnicy mieszkasz w wawie? Ja tez z Warszawy ;)
 
Bo to wierszyk, żeby się uśmiechnąć w taką pogodę ;-)
Ja mieszkam na Starówce - przy Rynku samym.
Głowa mnie boli od samego rana, więc chyba dziś pójdę baaaardzo wcześnie spać :-)
 
kath oo to fajnie ;) Czesto jezdzimy na starowke, my jestesmy z mokotowa.

Haha, no to już wiem kto mi się pod oknami wydziera że spać nie można ;-) Powaga, są chwile, że powystrzelałabym wszystkich turystów :-D A z mokotowem to ja całe życie związana jestem - tzn mieszkałam, uczyłam się, teraz pracuję...
 
kath hahaah... no to nastepnym razem krzycznik "Aśka cicho tam!" i bd spokoj:-D Ja na mokotowie od urodzenia mieszkam... tylko w innym miejscu juz ;)
 
No mi się mokotów najbardziej podoba ze wszystkich dzielnic, ale niestety chłopa se znalazłam ze śródmieścia i teraz cierpię ;-)
 
mój chłop z Włodawy (przy samej granicy z Ukraina chyba), potem mieszkal w Szczecinie ale przeprowadzil sie do Wawy i sie poznalismy ;D
 
reklama
jestem Zuza odebrana i bawia sie u gory

KATH a ciag dalszy tego wierszyka-piosenki to

pada deszcz,pada deszcz
pada deszcz na dworze
stuka puka stuka puka
straszy kogo może..:))))


Zuza to ostatnio spiewala:)

ide wstawic obiadek.

LIL- II krechy jak byk !!:)))
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry