reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mloda - to trzymam ciągle kciuki :tak: :-D

lil - spokojnie - jeszcze zdążysz nauczyć samodzielnego spania :tak: U nas wojna trwa do dzisiaj :-p Ale już coraz lepsze efekty :tak: Powoli małymi kroczkami do przodu i kij że czasami są milowe do tyłu :-p Choć przyznaję ze mi brak konsekwencji bo jak M ma nockę albo jest w Starachowicach to Karola śpi ze mną :-p Milej mi jest :sorry: Współczuję biegunki - a Smecte dawałaś?

mama - super tak patrzeć na przedstawienia w przedszkolu :-D Jak Karola chodziła w wakacje do prywatnego to jak byliśmy na łączonym dniu mamy i taty to oboje ryczeliśmy :sorry: :-D Ale od września już pójdzie do przedszkola zwykłego bo teraz nie chcę jej od stycznia puszczać żeby się pokrzywdzona nie czuła a tym bardziej nie miałabym jak jej zaprowadzać z niemowlakiem - a jakby jeszcze coś złapała i przyniosła do domu jak niemowlę by było to tragedia więc od września :tak:


Padłam po zakupach ale mleko różowe kupiłam :-D
 
reklama
cześc dziewczyny.nie udzielam się bo starania trwają,wiadomo...
mam pytanie SOL do Ciebie.widzę ze masz aż 6 aniołków.znam kogoś kto też dużo razy ronił ale dziecka nie maja jeszcze. a poronienie u tej osoby następuje ok 3 miesiąca ciąży. możesz mi odpowiedzieć co było przyczyną u Ciebie? bo lekarze u tej dziewczyny rozkładają ręce.
 
Witajcie dziewczyny. W końcu jestem w domu. Zmęczona i oczy mi się zamykają. Jutro ostatni dzien miesiąca, u mnie zawsze zachrzan straszny.
Amalfi przede wszystkim chciałam Ci powiedziec, żebyś sie nie martwiła bo ja mam 34 a niedługo 35 lat. Więc czuj sie swobodnie. Mam nadzieje, ze Ci się uda. Po pigułkach albo szybko się zachodzi albo po kilku miesiącach. Na pewno sie uda
Lil no dziękuję slicznie i witam w gronie 30stek
katgoli czytałam ostatnio, ze Niemcy są narodem ,który napóźniej ma pierwsze dziecko. W Pl ten wiek tez się przesuwa. Kiedyś kobiety po 30stce to były dinozaury a teraz, superlaski
Sol Witaj kochana buziaki dla Karoli i Emili
Witam obie monie))), mary , marcepanka i wszystkie aktywne
mama kciuki za wizytę, żeby nie bylo torbirli tylko płyn iiiiiii buziaki dla Zuzi i prawdziwego przedszkolaka. Ciekawe czy pamietaja ciocię????
U mnie brak @ i plamienia a tempka nadal wysoka, trzymajcie kciuki!!!!!!!!
 
Jestem kochane po pracce. Wpadłam tylko na chwilkę zobaczyc co u Was. Byłam u lekarza jak radziłyście i stwierdził lekarz guzek Bartoliniego (nie wiem jak się pisze, napisałam jak się mówi) dał mi maść i mam smarować i robić tzw. przysiadki. Czyli rozpuszczam rumianek w misce i klękam nad miską. Podobno nic groźnego.

mary u mnie wszystko w porządku, tylko ostatnio troszkę zalatana jestem :) A jak u cb?
mama super chwile przeżyłas dzisiaj, tylko pozazdroscic :)

Witam wszystkie forumowe babeczki :)
 
wisienko - trzymamy &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

musia - hej ! i wszystkim hej !!!!

nerwusku - wpadaj częsciej. a badałą sobie ta twoja znajoma chlamydie cytomegalie i toxoplazmoze ?
 
Ostatnia edycja:
Musia to dobrze, że od razu do lekarza poszłaś :))

Sol no to jest nadzieja, że ze spaniem jakoś się ułoży - a najważniejsze, że sama tych problemów nie mam :)) A Ty jak się czujesz?? Rozłożona?

Wisienka - no trzymamy kciuki trzymamy! Mi teraz też się coś wokół plamienia kręci - wczoraj już byłam pewna, że to @, potem znowu nadzieja, że może to jednak nie @, ale teraz mi się przypomina, że przed @ identycznie było a ja głupia nadzieję na ciążę miałam nawet jak mi się @ rozkręciła.. Ehh szkoda gadać :)) A najlepsze jest to, że mi się @ na samo wesele rozkręci - na ostatnim weselu też miałam @, na szczęście w tej knajpie w kibelku są wystawione tampony, więc można często dla komfortu zmieniać...Plus jest taki, że się bezkarnie napiję i załagodzę smutki :)

Palemka
- Twój optymizm jest zaraźliwy :))
 
palemka witaj kochanie. Jak minał dzionek i co porabiasz slicznotko??
Lil mi tez @ plamieniami się zaczyna, a jakie u ciebie są nadzieje? My we Wrzesniu mieliśmy wesele za weselem a ja nic tylko testowałam a potem iprezka)))
Kurcze brzuch mnie ciągnie masakrycznie.
 
Wisienka ja myślałam, że mogę mieć nadzieję, ale po ostatnim cyklu nosa mi utarło, bo się mocno pomyliłam z objawami, a teraz jestem zła, że się @ od plamień zaczyna zamiast od razu się rozkręcić i człowiek by wiedział - tym bardziej, że wszędzie są informacje, że na początku ciąży plamienia mogą być...To sobie wkręcam...Ale nadziei mieć nie chcę, choć się dość mocno staraliśmy - tylko, że jak człowiek jest za pewny to potem porażka za bardzo boli (tak jak mnie 3 tygodnie temu po ostatniej @). No to smaruje to na forum swoje rozterki :)
 
reklama
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry