reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Marcepanek obyś się nie myliła, a i to niezłe zaskoczenie by było, bo przecie to my się nie starali bo jeszcze zakaz był ;)
Lili też i Ciebie bym chciała trzymać za słowo ;)
Mama musiało być pięknie, zazdroszczę :) może jakieś zdjęcie nam zapodasz przystojniaka :) też bym tak chciała :)
 
reklama
Marcepanek koniecznie idź do lekarza z tymi bólami głowy - coś długo one już trwają...Nie możesz tak się męczyć!

Pszczółka - ja nie idę na razie na żywioł tylko mam takie marzenia, żeby urodzić wiosną albo latem - nie chcę jesieni ani zimy, dlatego jak teraz nie wyjdzie to sobie tak kombinuję przesunąć staranka, ale w sumie to @ jednak nie przyszła jeszcze - tylko są widoki i objawy na nią, nie wiem chyba upławy pomyliłam z plamieniami, ale jak tak się tkwi w tym temacie to człowiek już różne rzeczy wymyśla :) A Ty już masz tylko 3 dni do testowanka - super!

Moje dziecię nie chce usnąć, a już ledwo się trzyma, masakra jakaś z tym spaniem ostatnio...Wystarczyło, że podczas choroby ze 3 razy wzięłam go do łóżka i już go jego własne łóżeczko parzy....I 2 lata starań, by dziecko spało samo wzięły w łeb...
 
Mama super, że tak dobrze mu poszło!!!! Jeśli o mnie chodzi to dopiero przede mną takie wzruszenia i wmocje, bo moje dziecię małe jeszcze :-) Mama, a jak byłaś z Domisiem w ciązy to brałaś Zuzię na ręce, bo ja się zastawiam czy można nosić takie ''ciężary'' :-D Jeszcze nie jestem albo tego nie wiem, ale tak myślę jak sobie poradzę. Bo moja to 11 kg waży i plecy mi siadają jak z nią trochę pochodzę, bo czasem muszę ją wziąść bo to taki przytulaczek jest.

Lil no to już rozumiem, też wolałabym lato czy wiosnę, ale jak będzie poźniej to też ok :-) to szalejcie w tym cyklu i się uda :-) kurcze, ale fajnie by było gdybyśmy się już wszystkie doczekały :-D
jak moja Mała była chora to też spała ze mną, tata poszedł do drugiego pokoju, też było ciężko odzwyczaić ale daliśmy radę, teraz śpi w swoim łóżeczku w sowim pokoiku. Musisz go przenosić jak zaśnie, a jak się będzie budził to usypiać i znowu do łóżeczka.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
pszczółka oj długo i nic nie pomaga :-(
Ja siedzę w domku z synkiem ;-) Ale pewnie gdybym pracowała to i tak siedziałabym w domu bo lekarz na samym początku mówi mi no to teraz L4 pani wypiszę bo ma pani zakaz pracy do samego rozwiązania ;-)
mama oj to dumna mamusia z synusia :-) A ja to nie tyle co dumna ,a w szoku jak ten czas leci za niedługo Maciuś dwa lata skończy i nie wiem kiedy to minęło :-)
mlodam oby oby ;-)
lil_maja w poprzedniej ciąży też męczyły mnie migreny ,ale na wizycie wspomnę lekarzowi czy jest na to rada.

Wybraliśmy też wreszcie potencjalne imiona dla bąblinki ;-)
 
Ostatnia edycja:
MLODAM- mam fotki i moze dzis Tomi wrzuci wieczorem a jak nie damy rady to jutro :) ale na pewno wrzuce :)

PSZCZOLKA- jak zaszlam z Domisiem to Zuza miala rok i 3miesiące prawie...wiec jeszcze miala drzemke w dzień -woec w te momenty Ja bralam-zeby wlozyc do lozeczka i po 3 godzinach wyjąc a tak to jak chciala na ręce to siadalam a Ja bralam na kolana...woeczorem to juz mąz Ja wkladal do lozeczka-ograniczalam do minimum podnoszenie Jej-pierwsza ciąze poronilan z Zuza musialam duzo lezec ze wzgledu na lożysko wiec Domi tez mial swoje prawa i oszczedzalam sie jak moglam...
 
Oj Marcepanek musisz iść do lekarza. A synuś spokojny, daje Ci odpocząć? jak sobie radzisz? a z jakiej dzielnicy BB jesteś? ja z Oś. WP

Dzięki Mama za odp. Ciężkie miałaś przeżycia, współczuję. Ale najwazniejsze że masz takie dwa wspaniałe Bąbelki a już nie długo trzeci do Ciebie zawita :-)

A tak wogóle to jadę dziś kupić testy bo są w promocji NordTest za 5 zł w Aptece w BB. Któraś z dziewczyn pisała już kiedyś że takie tanie znalazła. Moze to tez o te chodziło.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
pszczółka z os. Szyndzielnia. A synuś jest kochany choć ma czasem dzień diabełka i nie współpracuje w ogóle.
mamuś imię dla dziewczynki było oczywiste od dawna ,że chcielibyśmy oboje Nikole ,ale imię dla chłopca to masa sporów i stanęło na Piotrusiu bo standardowo wszystkie inne są już w rodzinie(choć ja chciałam Kubusia) ;-)
 
reklama
Marcepanek to ok. wojewódzkiego ? czy tam wyzej? imiona super :-) to fajnie że synuś kochany :-D moja to taki diabełek, wszędzie jej pełno, na wszystko wchodzi, upilnowac jej nie można. Dobrze, ze normalnie do żłobka chodzi to się wyszaleje, ale jak w domu jesteśmy to wariuje.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry