reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
AMALFI kochana dziekuje ...
doczekasz sie i Ty tylko to czekanie ......

bardzo sie ciesze ,ze bylam na przedstawieniu bo Domi caly czas patrzyl na mnie tak jakby nikogo nie bylo a Jego wystep byl tylko dla mamy...miedzy nami jest silna więz i moja akceptacja jest dla Niego najwazniejsza-robi wszystko zebym byla z Nieg dumna...mówie Wam -mieć syna to rozkosz-mam tyle bezgraniczej milość,tyle uscisków i ten Jego sposób patrzenia...to juz sie zaczelo po porodzie-patrzyl na mnie i nawet nie mrugnąl...
 
lil_maja ja juz od lutego nie biore pigulek ale jeszcze wzielam 3opakowania w lecie. tj moj 3ci cykl bez zabezpieczenia i nic, wiec stosunkowo nie jest to dlugi czas. A ja tak jak ty wczesniej macierzynstwo mnie nie bralo, a teraz dalabym sie pociąc, zeby tak jak mama albo inne kobietki na tym forum miec dzieciaczki, a tu czasu brak, wiec moze jedno mi sie uda, jak Bog da.

mama dobrze ze spadam do pracy bo jak cie czytam to rycze, a za 5min wychodze, tapete na twarzy mam, wiec za bardzo nie moge, wiec musze sie pozegnac, poczytam was w nocy jak wroce papa
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
AMALFI- papa kochana,milej pracy i wracaj do nas-razem przez to przejdziemy i doczekamy sie !!!!!!!!!!!!!!

Ja zaraz brykam do Poznania wiec tez zaram zmykam .

milego popoludnia:))
 
pszczółka w Esculapie to już rodzinna tradycja i bardzo chwalą tamtejszą opiekę ;-)
mamuś coś o TYCH spojrzeniach wiem. Maciuś jest takim maminym synusiem i jak coś się stanie to zawsze mama. Ja nawet żartowałam ,że mojego synusia nikt mi nie podmieni bo takie spojrzenie jest tylko jedno te jego wielkie psotne oczy. Do dziś ma duże oczka i każdy na nie leci ;-)
 
dzien dobry,

u mnie tez juz trzydziestka na karku a wsrod znajomych i przyjaciol jestem jedna z najmlodszych starajacych sie...wierze ze sie uda i trzymam mocno kciuki i za was &&&&&&&&&&
 
Witaj katgoli!

mama, super masz syneczka, widać że w Tobie zakochany :) Nie wiedziałam, ze tyle przeszłaś zanim zaszłaś w obie ciąże. Podziwiam Cię kochana za wolę walki. No i teraz masz nagrodę w postaci dwójki wspaniałych szkrabów :) na pewno niedługo pojawi się kolejna nagroda :)

amalfi
, doczekasz się i ty II kreseczek :) Cierpliwości :)
 
reklama
Hej!

No i nie wiem, czy ja się tu dziś z Wami przywitałam! :-D W każdym razie siema i miłego dnia wszystkim!!! :-)

Mama - jak poszło pasowanie? ;-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry