reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
monisia no własnie. Zmartwiłam się a to pewnie przez stres w pracy.
Sol sliczne kciuki slicznej kolezanki Karolinki, ale Emilka w brzuchu na pewno tez zaciska. A ty oszczedzaj sie kobieto i lez więcej. Buziam
 
reklama
Wisieńka - łatwo mówić - trudniej zrobić przy mojej terrorystce :-D A po za tym ja nie umiem wysiedzieć na dupie :-p Z Karolą leżałam bo miałam takiego stracha że mnie paraliżowało a teraz jakoś spokojniej podchodzę do tematu :tak: Po za tym nawet jakbym teraz urodziła to moje dziecię jest na tyle duże że dało by już sobie radę :tak: Byłaby wcześniakiem ale ... mój M też jest wcześniakiem i jakoś żyje i nic mu nie jest :-p A waży sporo bo już ok kilograma więc więcej niż niektóre maluszki w tym tygodniu więc strach mniejszy :tak: Wiem zer im dłużej w brzuchu tym lepiej ale już punkt krytyczny przekroczyłyśmy :-p
 
Sol no tak Karola rządzi)))) Ciesze sie, że jesteś spokojna i faktycznie Emilka to juz duża dziewucha. Jednak niech zostanie w brzusiu do terminu. A ty mimo latającej doopy, wiiem cos bo tez mam taką, spróbuj przypiąc się chociaz na troche do łózka.
 
SOL dziękuję za potrójne kciukasy :) i nadal proszę trzymać, odpoczynku takiego skutecznego życzę i staraj się nie szaleć, musia musi się oszczędzać!
co do wcześniaków to ja tez nim jestem :)

Wisienka to tak by z tygodnia wyprac to co 10 pran nastawiac? ;P hihihih

wiecie dzis popołudniu zaczęło mi bić na łepek :p
 
Wisienka takie długie masz cykle??? Zawsze takie były??? Różowy śluz to mi się ewidentnie z ciążą kojarzy!

A co do staranek co 2 dni to słyszałam, że są bardzo owocne, a się tu okazuje, że jednak nie bardzo??? W tym ostatnim cyklu co ile się starałaś?

Kurcze jakbym mogła to podczas staranek pojechałabym sobie na wakacje i tam działała bez liczenia co ile - po prostu ile wlezie, bo na wyjazdach zawsze jakoś tak inaczej - co tu robić jak nie przytulać się właśnie??

Czemu ja się nie zaczęłam starać w lipcu jak byłam nad jeziorem?? :(
 
Niestety jak co miesiac na tydzien przed @ zamieniam się w pozeracza wszystkiego, zjadłam dzis tone słodyczy , a teraz wpierdzielam nalesniczki zapiekane na jabłku ... czyli dupa blada, kolejne potwierdzenie , że ta cholerna @ znowu przyjdzie. Jutro umawiam sie do ginka, ide z wynikami i niech mówi, co dalej. Choć ja domyslam się, że to się tym czyszczeniem jajowodów skonczy, czy jak to sie tam nazywa ... :p ide jesc ogórki kiszone!!!
 
Czesć:)
Doczytałam wkońcu co naskrobałyscie:)

Mama super że macie taką dobrą więź z DOmisiem:) Oby jak najdłużej:) I super musiałobyć na pasowaniu:)

Sol... ehhh Ty aktywna kobito... A Emilka faktcznie kawał baby już jak ponad kilo waży...

Wsienka ja bardzo mocno trzymam za Ciebie kciuki! Mam nadzieję ze to jednak nie @ tylko dzidzia!!!!
I powiedz warto iść na te "śluby panieńskie"? I współczuję stresu w pracy:((

Mlodam u Ciebie też:) Mi kiedyś doktorek powiedział że już te plemniki wiedzą co mają robić!!:))

Lil jak tak zawsze myślałam że chciałabym zniknąć na czas czekania na wynik staranek:))

A ja tak zniknęłam rano bo moja głupia dyrektorka powiedziała ze jak chce jutro wolne to dziś musze spakować ksiażki żeby były gotowe do wysłania... Już w pewnej chwili miałąm kryzys i chciałam powiedzieć że jestem w ciąży i palcem nie kiwnę.... Nie dlatego ze było ciężko ale dlatego że prawie nikt mi nie pomagał (oprócz jednej koleżanki która już wie) i specjalnie miałam dużo do roboty żeby jutro nie zdążyć wolnego wziąć.... Ale się uparłam. Nie skońćzyłam i mam w nosie!!!!
A teraz idę spać!
 
Spadam pranie nastawić i odkurzyć :-p potem jeszcze muszę królewnie kolację zrobić i sobie i ... może uda mi się walnąć na wyro na 10 min :-D Ale muszę jeszcze pozmywać i mięso na jutro zamarynować a o 4 rano muszę wstać żeby je nastawić :-p No ja nie umiem usiedzieć na dupie - chyba za dobrze się czuję w tej ciąży :-p Z Karolą jak wymiotowałam po naście razy dziennie i nie mieszkałam u siebie to siedziałam w pokoju i albo na kompie albo spałam a teraz na swoim jak się dobrze czuję to w życiu nie usiedzę na miejscu :-D
Ja jestem z tych niereformowalnych :-p Po za tym jak jestem sama to muszę się Karolą zająć, domem i jeszcze gotowaniem, sprzątaniem, praniem, muszę jeszcze dwa projekty stron zrobić bo mam zamówienie aaaaaaaaaaa.... zapomniałam o tym :szok: no to ładnie dupy dałam :sorry: muszę to szybko zrobić bo mnie dziewczyna zje :-p Ale to jutro - dzisiaj mam jeszcze w pierony roboty :sorry: Ja mam chyba ADHD w pełnej postaci :-p

Wisieńko - a jak robiłam Karoli fotę to mówiła twoje imię i stąd ta buzia taka rozdziawiona :-p :-D
 
reklama
lil cykle zaczeły mi sie plątać kiedy zaczełam sie starać, czyli gdzies od stycznia.W ostatnim cyklu zrobiłam testy owu i w srodku cyklu byłam u gina akurat w momencie kiedy pecherzyk miał 23 mm. Staralismy się co 2 dnia a w czasie owu było codziennie. Bez komentarza. No zobaczymy jak bedzie. Jakos wyluzowac nie umiałam.
palemko ja tez czuję sie jak przed @, jem i jem
monia dzieki i dobrze, ze juz odpoczniesz.
Sol OOOOOOOO, nie wiedziałam, sliczna jest.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry