reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Juz dzis przesyłalam &&&&& i ~~~~~~~~~~~ale teraz WISIENKO jeszcze specjalnie dla Ciebie i testujacych!!!!!!
Prosze.....&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ :))))
 
reklama
monisia dzieki kochana, łapie garściami.
palemka bardzo ładne te wózeczki ale ja chce z wiekszymi kołami bo dziury w naszych chodnikach no i pewnie czesto bedziemy w terenie. Dzisiaj widziałam kobitkę z podobnym ale koła większe i przednie skręcane. Ale firmy nie było widac a głupio było zaczepiać. wazny jest tez materiał bo kumpelka kupiła jakis taki nie halo i dzidzi w foteliku i spacerówce pociła sie główka.
Kurka pisze na raty bo przypalam obiad i ratuję....Teraz juz dusze cebulke...
lil no mi tez właśnie. w ostatnim cyklu działalismy co 2 dni iiiii nic. @ przyszła po 40 dniach wywołana dupkiem. Dzis mam 37dc. I @ powinna byc dzis lub jurto. Pocieszam sie tym, ze plamienia zawsze miałam brązowe a teraz lekko rózowy sluz i tylko przez pół dnia. Ale znowu martwie mnie ten płyn w piersiach.
 
monisia, dziękujemy :) łapiemy i prosimy o więcej :)

nagapalma, ładne te wózeczki :)

musia, to dobrze, że to niegroźne :) dobrze że sprawa się wyjaśniła.

A ja idę mężulkowi obiadek upichcić.
 
monisia dzieki kochana, łapie garściami.
palemka bardzo ładne te wózeczki ale ja chce z wiekszymi kołami bo dziury w naszych chodnikach no i pewnie czesto bedziemy w terenie. Dzisiaj widziałam kobitkę z podobnym ale koła większe i przednie skręcane. Ale firmy nie było widac a głupio było zaczepiać. wazny jest tez materiał bo kumpelka kupiła jakis taki nie halo i dzidzi w foteliku i spacerówce pociła sie główka.
Kurka pisze na raty bo przypalam obiad i ratuję....Teraz juz dusze cebulke...
lil no mi tez właśnie. w ostatnim cyklu działalismy co 2 dni iiiii nic. @ przyszła po 40 dniach wywołana dupkiem. Dzis mam 37dc. I @ powinna byc dzis lub jurto. Pocieszam sie tym, ze plamienia zawsze miałam brązowe a teraz lekko rózowy sluz i tylko przez pół dnia. Ale znowu martwie mnie ten płyn w piersiach.
WISIENKO - skarbie, a co to za płyn????Tzn saczy sie skads czy w piersiach ???
 
witam się popołudniowo i ja :-)
my juz po obiadku, kawcia może teraz by na stolik mogła wpaść ale K coś się nie domysla, i sobie leży i na mnie nie patrzy;-)hihihihih
Wisienka nieistotnego newsa mam, tak z dróg ;-) w szoku byłam jadąc z pracy;-), przejechałam przez Klecińską bez stania :-) normalnie wyczyn. a jak tam wczorajszy film? gdzie i na czym były babki? podobało się?
 
monisia w piersiach, pewnie mam wysoka prolaktynę Umowiłam sie juz do gina na poniedziałek. Zobaczymy co powie...Nie jest jak mleko raczej przezroczysty taki a wykluczam jakies guzy bo badam piersi i niedawno miałam tez USG
mlodam W Magnoli byłysmy na Ślubach panieńskich. U ciebie @ brak. No cóz zobaczymy, zobaczymy. A K juz w domu i kawki nie chce zrobić, hehe może zachrzakaj na niego. Pol dzis bedzie długo w pracy. Maciek poszedł robic jakis projekt a ja piorę, sprzątam i gotuję.
 
Wisienka no w domku, ja mam teraz dobrze, bo K cały czas na kursie, wiec przed 15 zawsze w domu :-) wiesz przychodzę i jedzonko jest :-):-) jak ja to kocham :-)a @ brak, jeśli wtedy co pisałam była faktycznie owu to we wtorek moze przylezie albo i nie. choinka tam wie.
powiedziałam co o kawie napisałam, i już mam na stole ;-) ale kuzwa rozlalam, marysia ze mnie, dobrze że telefon odsunełam wczesniej bo bym się popłakała chyba.
K w sobote ma ustny przed komisją, dziś zdał praktyczny:-)

1 listopada masz wizyte? :pP
 
Ostatnia edycja:
A nie 2giego we wtorek na 19,10 u mojego doktoreczka fajnusiego))))))
A ja zjadłam drugie danie i nastawiłam drugie pranie. Alez się nazbierało a tu taka mała pralka i ciągle tylko piore i piorę, bo 2 reczniki i koniec ładowania.
 
Hej moje dziewuszki :-D
Padam na ryjek :-p Karola wymusiła na mnie i mojej mamie spacer po pałeczki dla koszatniczek do zoologa. Emila mi już całkiem rozwaliła miednicę więc mogę siedzieć tylko w pół leżącej pozycji albo leżeć :-p Wymiękam :-D M jutro wraca i bardzo się cieszę :tak:

młoda i wisieńka - wy wiecie - my nadal we trzy baby trzymamy za was kciuki :-D Wisieńka nawet widziała jedne dzisiaj :-D


Idę się położyć bo skurcze mi dokuczają - się Emila chyba wkurzyła na mamę :-p
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry